Akcesoria do bramek

AKCESORIA DO BRAMEK PIŁKARSKICH

Odpowiednie wyposażenie boiska jest niezbędne zarówno do odbywania efektywnych treningów, jak i profesjonalnych meczów. Kluczowym elementem jest nie tylko sama nawierzchnia murawy, ale również prawidłowo zaprojektowane i zabezpieczone bramki. Ich odpowiednia jakość może się przyczynić do poprawy komfortu, a także bezpieczeństwa gry. Bramki piłkarskie mogą być wyposażone w różne dodatkowe akcesoria, które dostępne są w ofercie naszego sklepu.

AKCESORIA DO BRAMEK DO PIŁKI NOŻNEJ

Oferowane przez nas akcesoria do bramek piłkarskich znacząco zwiększają możliwości odpowiedniego oznaczenia i zabezpieczenia tych kluczowych elementów boiska. Nie tylko nadają im profesjonalnej prezencji, ale też ułatwiają zawodnikom oraz sędziom lepszą orientację i ocenę sytuacji na murawie. Kompletując wyposażenie boiska piłkarskiego, pod uwagę należy wziąć przede wszystkim wysoką jakość wszystkich elementów konstrukcyjnych bramek. Oferowane w naszym sklepie sportowym akcesoria do bramek piłkarskich pozwalają uczynić każdą murawę bardziej funkcjonalną, co ma znaczenie zarówno dla początkujących graczy, jak i piłkarzy od lat rozgrywających profesjonalne mecze. Nasze produkty do bramek piłkarskich są przy tym wyjątkowo uniwersalne, dzięki czemu można je zastosować na boiskach o dowolnych parametrach.

BRAMKI PIŁKARSKIE AKCESORIA

Do oferowanych akcesoriów należą przede wszystkim profesjonalne osłony na odciągi bramek piłkarskich. Ich zastosowanie zapewnia odpowiednią ochronę zawodników, co wynika z wykorzystania specjalnej pianki o grubości 40 mm oraz wzmocnienia w postaci plastikowej, twardej konstrukcji. Osłony na odciągi pokryte są odpornym na rozerwanie materiałem PVC i zapinane na rzep o szerokości 50 mm, przytwierdzony za pomocą trwałych nitów. Standardowo na osłonie znajduje się nadruk Sport Transfer, jednak na życzenie może być on przygotowany według indywidualnego projektu. Takie akcesoria do bramek do piłki nożnej doskonale sprawdzają się jako nośnik reklamy dla sponsorów.

AKCESORIA DO BRAMEK PIŁKARSKICH

W naszym sklepie oferujemy także osłony dolnej ramy do bramek piłkarskich, wykonane z pianki poliuretanowej w kształcie litery L oraz mocowane na narożnikach z profili aluminiowych lub stalowych o wymiarach 60x40mm 80x40mm i 80x80mm. Produkt tego typu znacząco zmniejsza ryzyko kontuzji zawodnika, np. podczas wpadnięcia do bramki czy wykonania niefortunnego wślizgu. Wzbogacające bramki piłkarskie akcesoria to także specjalne jamniki reklamowe, które należą do najpopularniejszych form reklam na dużych i małych stadionach. W naszej ofercie dostępne są jamniki wykonane ze specjalnej pianki, a także pokryte wytrzymałym na rozerwanie materiałem PVC. Akcesorium to posiada charakterystyczny kształt trójkąta, a jego parametry to 0,60 m wysokości i 1,50 m długości. Nadruk reklamowy nanoszony jest według indywidualnego projektu, co pozwala na efektowne wyeksponowanie logo firmy sponsorującej drużynę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!