Drabinki wielofunkcyjne

DRABINKI WIELOFUNKCYJNE

Drabinki wielofunkcyjne to praktyczny sprzęt gimnastyczny, który posiada bardzo szerokie zastosowanie. Ćwiczenia przeprowadzane z wykorzystaniem tego wyposażenia wyrabiają dobre nawyki treningowe, zapobiegają wadom postawy i działają ogólnorozwojowo. Drabinki wielofunkcyjne polecane są zwłaszcza dzieciom, dlatego obecnie bardzo często stanowią podstawowe wyposażenie szkolnych sal gimnastycznych.

DRABINKI WIELOFUNKCYJNE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ

Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne dla dzieci znacząco poprawiają kondycję i koordynację ruchową. Idealnie nadają się zarówno do codziennych ćwiczeń, jak i podczas rehabilitacji. W zależności od konstrukcji, mogą pozwalać na przeprowadzanie wielu różnych aktywności. Dostępne w tej kategorii drabinki wielofunkcyjne na salę gimnastyczną wykorzystać można nie tylko do podciągania, ale również wykonywania zwisów, brzuszków oraz wielu ćwiczeń sprawnościowych. Sprzęt tego typu doskonale sprawdza się jako praktyczny atlas treningowy, a w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami może posłużyć do zorganizowania wszechstronnego treningu praktycznie wszystkich partii mięśniowych. W naszej ofercie oferujemy różne warianty konfiguracyjne osprzętu, co pozwala na jego optymalnie dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz wymagań przestrzennych sali gimnastycznej lub innego obiektu sportowego.

DRABINKI WIELOFUNKCYJNE DLA DZIECI

Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne dla dzieci dostępne w naszej ofercie powstają z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno bukowe. Na ich wyposażeniu znajdują się dodatkowe wsporniki z drążkami do podciągania, które można zdemontować. Ich zastosowanie pozwala na poszerzenie zakresu treningowego, np. o kompleksowe ćwiczenia korekcyjne. Na uwagę zasługuje solidne mocowanie na specjalnych wspornikach, optymalne przystosowanie do montażu różnego rodzaju osprzętu gimnastycznego oraz zabezpieczenie bezbarwnym lakierem. Drabinki wielofunkcyjne dla dzieci posiadają konstrukcję opracowaną specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. W porównaniu do klasycznych sprzętów tego typu, wyróżniają się specyficznym rozstawem szczebelków z nieco mniejszymi przerwami między nimi. Takie rozwiązanie gwarantuje komfortowe i sprawne wykonywanie poszczególnych ćwiczeń.

WIELOFUNKCYJNE DRABINKI GIMNASTYCZNE DLA DZIECI

Dostępne w naszej ofercie drabinki wielofunkcyjne dla dzieci da się wyposażyć w wiele dodatkowych akcesoriów, co zapewni możliwość bardziej wszechstronnego treningu. Bezpieczeństwo ćwiczeń podniesie materac do gimnastyki korekcyjnej, wykonany z jednostronnie powlekanego materiału PVC oraz posiadający wypełnienie w postaci wysokogatunkowej, sztywnej i lekkiej pianki. W realizacji treningu przydatne mogą się okazać kółka gimnastyczne, czyli uniwersalne pierścienie o solidnej konstrukcji. Zestaw wzbogacić można o dodatkową drabinkę linową z drewnianymi drążkami, pozwalającą na połączenie rozwoju fizycznego z dobrą zabawę. W ofercie posiadamy też liny wspinaczkowe i trapezy gimnastyczne, które dodatkowo urozmaicają plan ćwiczeń.