Osłony na słupki do tenisa plażowego

OSŁONY NA SŁUPKI DO TENISA PLAŻOWEGO

Wysokojakościowe osłony na słupki do tenisa plażowego poprawiają poziom bezpieczeństwa, a także stanowią zabezpieczenie metalowych elementów. Jesteśmy producentem proponowanych produktów gwarantując za ich jakość i bezpieczeństwo, a więc zakup nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Asortyment naszego sklepu internetowego został starannie dobrany, tak aby nawet najbardziej wymagający klienci byli w pełni zadowoleni. Oferujemy osłony na słupki do tenisa plażowego, które są przystosowane zarówno do konstrukcji o okrągłym, jak i kwadratowym przekroju. Są idealną ochroną przed uderzeniem zawodnika w słupek podczas gry.

TENIS PLAŻOWY OSŁONY NA SŁUPKI

Nasze osłony na słupki do tenisa plażowego wykazują wysoką odporność na uszkodzenia, a więc przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Ciężko wyobrazić sobie lepszą inwestycję. Wypełnienie w postaci pianki poliuretanowej jest wytrzymałe i niepodatne na deformacje. W zdecydowanej większości przypadków materiał wierzchni, to odporny na rozerwania PVC. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie należy jednak zapoznać się ze specyfikacją techniczną wybranego produktu. Można znaleźć w niej wszystkie niezbędne informacje. Ponadto, zachęcamy do skontaktowania się z naszą doświadczoną oraz wykwalifikowaną obsługą, która z chęcią odpowie na zadane pytania oraz pomoże w podjęciu trafnej decyzji.

PROSTY MONTAŻ

Proponowane osłony słupków do tenisa plażowego są wyjątkowo proste w montażu oraz demontażu, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy jedynie stosować się do zaleceń producenta. Zapięcie na rzep umożliwia sprawne przystosowanie osłony do danej konstrukcji. Nie trzeba obawiać się jego rozpięcia w najmniej spodziewanym momencie. Należy także zaznaczyć, że rzep mocowany jest do osłony za pomocą nitów, co zmniejsza ryzyko jego przypadkowego odczepienia się. Omawiane produkty sprzedawane są w parach.

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Osłony słupków profesjonalnych/treningowych do tenisa plażowego posiadają certyfikaty jakości, które stanowią potwierdzenie zgodności z aktualnie obowiązującymi normami oraz standardami. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie produkty profesjonalne, które mogą być wykorzystywane nawet podczas zawodowych rozgrywek. Towary renomowanych marek są przystosowane do intensywnej eksploatacji, a więc przez długi czas pozostaną w doskonałym stanie. Prawdopodobieństwo pojawienia się zniekształceń oraz innych niedoskonałości znajduje się na bardzo niskim poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

WŁASNY NAPIS

W naszej ofercie znajdują się osłonki na słupki do tenisa plażowego, które mogą zostać przystosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta. Wystarczy jedynie wskazać preferowany nadruk, który zostanie umieszczony na powierzchni. Jest to znakomite miejsce na reklamę klubu sportowego lub sponsora. Osłony występują w wielu wersjach kolorystycznych, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy dogodne warunki zakupu oraz atrakcyjne ceny. Krótki czas realizacji zlecenia skłania do skorzystania z oferty!