Bramki do piłki ręcznej

Niezbędnym elementem gry w piłkę ręczną jest bramka. Z uwagi na specyfikę sportu, musi być ona niezwykle wytrzymała i stabilna. W asortymencie naszego sklepu znajdują się bramki do gry w piłkę ręczną spełniające nawet najbardziej restrykcyjne wymagania jakościowe.

W związku z rosnącą popularnością piłki ręcznej zadbaliśmy, aby w ofercie naszego sklepu znalazły się nie tylko profesjonalne bramki do piłki ręcznej, ale również bramki z materacy asekuracyjnych - idealne dla wszystkich początkujących chcących zminimalizować ryzyko wszelkich kontuzji na początku swojej przygody z piłką ręczną, jak również bramki do mini piłki ręcznej.

WYSOKA JAKOŚĆ I MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie bramki do gry w piłkę ręczną dostępne w naszym asortymencie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących ich wytrzymałość i bezpieczeństwo. Cechują się solidną i stabilną konstrukcją zapewniającą komfort i bezpieczeństwo gry zarówno w obiektach otwartych jak i zamkniętych. Nasze ponad 20- letnie doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości potwierdzonej współpracą z wieloma ośrodkami w kraju oraz Europie.

CERTYFIKAT IHF I EHF

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne bramki do piłki ręcznej, które jako jedyne na świecie posiadają certyfikat Międzynarodowej i Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej IHF oraz EHF. Są wykonane z profili aluminiowych (80x80 mm), które są dodatkowo wzmocnione i ożebrowane.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również bramki do piłki ręcznej, wykonane z profilu stalowego.

Łuki tych bramek są składane, co znacznie ułatwia ich magazynowanie bądź przenoszenie. Słupek z poprzeczką w narożniku bramki jest łączony za pomocą specjalnej złączki. Natomiast mocowanie siatki zwykle odbywa się do dolnej części łuków i poprzeczki dolnej za pomocą haczyków PP. Z kolei sama bramka do piłki ręcznej jest mocowana do podłoża w 4 punktach za pomocą dekli podłogowych. Zarówno haczyki PP do zawieszania siatki, jaki i elementy mocujące do podłogi, zaślepki oraz dystanse nie niszczące podłogi dołączone są do zestawu.

NIE TYLKO STAL I ALUMINIUM

Dla początkujących mamy w ofercie bramki do piłki ręcznej z materacy asekuracyjnych o całkowitym wymiarze 3x2 m. Jest to również idealne rozwiązanie na małe sale, nie dysponujące dodatkowymi powierzchniami magazynowymi. Bramki mocowane są do ściany za pomocą pasa z rzepem, co znacznie ułatwia ich demontaż.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą na bramki do piłki nożnej i bramki do rugby