Bramy wjazdowe, furtki

BRAMY I FURTKI WJAZDOWE NA BOISKA

Boiska służące do rozgrywek piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, czy też tenisa powinny być ogrodzone za pomocą piłkochwytów. Spełniają one bowiem wiele ważnych funkcji, m.in. chronią widownię i osoby postronne przed uderzeniami piłki, a także wpływają na płynność gry, uniemożliwiając wybijanie piłki daleko poza boisko. Jednak w siatce otaczającej boisko powinny znajdować się miejsca, przez które można na nie wejść lub wjechać, co umożliwi szczelne ogrodzenie boiska z każdej strony. W naszej ofercie dostępne są furtki i bramy do ogrodzeń sportowych.

BRAMA I FURTKA Z WYPEŁNIENIEM Z KĄTOWNIKÓW STALOWYCH

Pierwszy rodzaj furtek i bram wjazdowych na boiska dostępny w naszej ofercie to te wypełnione kątownikami stalowymi. Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o obiektach, gdzie potrzebne jest solidne zabezpieczenie. Co więcej, bramy i furtki wypełnione kątownikami stalowymi odznaczają się wysoką trwałością, a do tego wyglądają solidnie i estetycznie. Brama wjazdowa do ogrodzenia na boisko sportowe została wykonana z profili stalowych malowanych proszkowo. Zapewnia to wysoki poziom zabezpieczenia stali oraz ochronę przed korozją, a także gwarantuje schludny wygląd. Popularny wymiar bramy to 3,00 × 3,00 m. Jeżeli chodzi o wykonanie furtki wypełnionej kątownikami stalowymi (materiał oraz sposób malowania), nie różni się niczym od bramy. Jedyną różnicą są możliwe do osiągnięcia wymiary. Dostępna w naszej ofercie furtka wejściowa panelowa może mieć wymiary 1,50 × 2,00 m. Furtki tego rodzaju sprawdzą się zarówno w przypadku tradycyjnych ogrodzeń, jak i siatek stworzonych z myślą o boiskach sportowych.

BRAMA I FURTKA Z WYPEŁNIENIEM Z SIATKI POLIPROPYLENOWEJ

Kolejne rozwiązanie dostępne w ofercie to bramy i furtki, którym za wypełnienie posłużyła siatka polipropylenowa, podobna do tych, jakie stosuje się w piłkochwytach. Furtka wejściowa do ogrodzenia na boisko sportowe charakteryzuje się tym, że jej główna konstrukcja wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo. Ma ona przygotowane miejsce, aby we wnętrzu furtki za pomocą haczyków zaczepić siatkę polipropylenową. Wielkość oczek oraz grubość splotu powinny być dostosowane do rodzaju sportu uprawianego na danym boisku. Popularne wymiary furtki to 1,50 × 2,00 m. Podobnie sytuacja wygląda z bramą wjazdową. Podstawę jej konstrukcji także stanowią profile stalowe, a wypełnienie można dobrać z siatki.

OGRODZENIE NA BOISKO SPORTOWE — BRAMA I FURTKA WJAZDOWA

O ile furtka wejściowa jest oczywistym rozwiązaniem, to wiele osób może zastanawiać się, po co na boisku będzie brama. W końcu z reguły żadne pojazdy nie wyjeżdżają na boisko. Oto kilka argumentów przemawiających za instalacją bramy:

- łatwy wjazd maszyn remontujących i konserwujących,

- ułatwienie wymiany sprzętu na boisku, np. bramek, koszy, siatek,

- umożliwienie koszenia trawy większymi maszynami na boiskach do piłki nożnej,

- możliwość dojazdu pojazdów uprzywilejowanych, np. w przypadku pożaru, wypadku itp.

Podsumowując, furtki i bramy do ogrodzeń sportowych są niezbędne. Pozwalają zapewnić wygodę i bezpieczeństwo.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na piłkochwyty i ogrodzenia panelowe.