Elementy montażowe do badmintona

Badminton to gra znana już od lat 70-tych XIX wieku. Jej nazwa pochodzi od angielskiej posiadłości, w której po raz pierwszy zagrano w tą niezwykłą grę. Dlaczego niezwykłą? Ponieważ jej zasady w znacznym stopniu przypominają tenis, z tę różnicą, że gra odbywa się z wykorzystaniem pokrytego skórą korka, wyposażonego w charakterystyczne lotki. Czytaj więcej...
Te wydawałoby się zaledwie kilka niuansów sprawia, że gra w badmintona cechuje się zupełnie inną motoryką, niż np. klasyczna gra w tenisa. Piłka (a w zasadzie lotka) porusza się wolniej, przez co jej trafienie jest o wiele łatwiejsze. Niemniej - podobnie jak w przypadku profesjonalnego tenisa - również i tu potrzebna jest stosowna infrastruktura. Do jej wykonania potrzebne są odpowiednie elementy montażowe do badmintona, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

RAMY PODŁOGOWE DLA OBIEKTÓW ZAMKNIĘTYCH - ELEMENT INFRASTRUKTURY HAL

Jednym z elementów montażowych do badmintona ramy podłogowe. Służą one zabezpieczeniu otworu po wyciągnięciu słupków z podłoża. W wariancie przeznaczonym dla obiektów zamkniętych (hale sportowe), składają się ze stalowej ramy i wypełnienia, które w zależności od nawierzchni pokryte jest materiałem z jakiego wykonana jest nawierzchnia w hali sportowej. Przykładowo: kiedy nawierzchnią jest parkiet, wypełnienie wykonane jest z drewna. Modele te posiadają szereg zalet, stricte związanych ze swoją konstrukcją i przeznaczeniem.

ZALETY NASZYCH RAM PODŁOGOWYCH:


1. Są odporne na działanie wilgoci - nasze elementy montażowe do badmintona - ramy podłogowe - wykonane ze stali cynkowanej. Stal ta charakteryzuję się wysoką jakością. Oznacza to, że doskonale znoszą wilgoć, stając się jednocześnie ciekawym elementem dekoracyjnym podłoża.

2. Posiadają wypełnienie dostosowane do rodzaju nawierzchni, które może być kolorystycznie dostosowane do barwy podłoża. Zarówno sprzęt i akcesoria do badmintona mają barwę zgodną z zamówieniem/życzeniem Klienta.

3. Idealne wymiarowanie - nasze elementy montażowe do badmintona są doskonale dopasowane do siebie. Dzięki temu nie stanowią one żadnego niebezpieczeństwa dla osób, które poruszają się po danym obiekcie.

RAMY PODŁOGOWE DLA OBIEKTÓW OTWARTYCH - SPRZĘT, KTÓRY SPRAWDZI SIĘ NA KAŻDYM BOISKU ZEWNĘTRZNYM

W naszej ofercie znajdują się również elementy montażowe do badmintona, które przeznaczone są dla boisk zewnętrznych. Rama podłogowa wykonana jest ze stali cynkowanej, którą można zabudować w dowolnym miejscu. Specjalny dekiel z wgłębieniem umożliwiającym uzupełnienie o nawierzchnię z jakiego wykonane jest boisko. Może to być zarówno sztuczna trawa, tartan czy poliuretan.

Akcesoria te wyróżniają się przede wszystkim:

1. Prostą konstrukcją - metalowy dekiel osadzony jest na specjalnym łańcuchu, który po wypełnieniu skrzyni zabezpiecza go przed zagubieniem.

2. Odpornością na warunki zewnętrzne - skrzynie wykonane są ze stali cynkowanej galwanicznie, co sprawia, że rama wraz z deklem jest odporna na działanie różnych warunków atmosferycznych.

3. Uniwersalnością - ramy podłogowe dla obiektów otwartych można zabudowywać w różnych rodzajach podłoża sportowego, to jest w tartanie, sztucznej trawie itd.

PODSUMOWANIE

Naszą ofertę elementów montażowych do badmintona dostosowaliśmy do potrzeb różnych Klientów, udostępniających sportowcom zarówno obiekty otwarte, jak i zamknięte. W razie jakichkolwiek pytań co do naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Polecamy również sprzęt do unihokeja oraz sprzęt do hokeja na trawie