Wyposażenie szatni

WYPOSAŻENIE SZATNI

W tej kategorii można znaleźć wysokojakościowe wyposażenie szatni sportowej. Proponujemy wyłącznie meble i akcesoria, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Stanowią one połączenie funkcjonalności, wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia. Ich nieprzeciętna jakość przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Gwarantujemy szeroki wybór, dzięki czemu znalezienie czegoś odpowiedniego, to tylko kwestia czasu. Nasza wykwalifikowana obsługa z chęcią udzieli fachowego doradztwa oraz wsparcia podczas składania zamówienia. Zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiedź zostanie udzielona tak szybko, jak to tylko możliwe.

SZEROKI ZAKRES OFERTY

W Sport Transfer dostępne są szafki sportowe, szafy na sprzęt, ławki, wieszaki, a także wiele innych. To znakomita propozycja dla tych, którzy w jednym miejscu pragną zakupić niezbędne wyposażenie obiektu sportowego. Regularnie pojawiają się nowe produkty, więc zachęcamy do systematycznych odwiedzin. Warto również zajrzeć do pozostałych kategorii. Opisywane wyposażenie szatni sportowych pozostanie w nienaruszonym stanie przez długi czas, więc jest to inwestycja, która się opłaca. Wszystkie konstrukcje zostały wyprodukowane z certyfikowanych materiałów, które zapewniają znakomite parametry użytkowe. Zmniejsza to ryzyko powstania przedwczesnych uszkodzeń lub śladów użytkowania. Zadowoli to tych, którzy racjonalnie inwestują pieniądze. Pozytywne opinie klientów stanowią najlepsze potwierdzenie tego, że nasza oferta jest korzystna.

SOLIDNE KONSTRUKCJE

Proponowane szafki do szatni oraz pozostałe meble wyróżniają się solidną konstrukcją, która nie jest podatna na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Jest to szczególnie istotne w obiektach o wysokim natężeniu ruchu. Wyposażenie znajdujące się w naszej ofercie jest także w pełni ergonomiczne, więc nie stanowi żadnego zagrożenia dla otoczenia. Spełnia ono aktualnie obowiązujące normy oraz standardy, dzięki czemu może zostać umieszczone w miejscach użyteczności publicznej, które przechodzą przez rygorystyczne kontrole.

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Szafy na sprzęt sportowy i inne wyposażenie przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Należy jednak podkreślić, że nie jest to skomplikowane zadanie. Wystarczy jedynie korzystać z instrukcji producenta, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Na uwagę zasługuje fakt, że w paczce znajdują się potrzebne akcesoria montażowe (m.in. kołki, wkręty, śruby). Demontaż konstrukcji przebiega równie sprawnie, dzięki czemu ich przetransportowanie do innego obiektu nie będzie stanowić wyzwania.

NOWOCZESNY DESIGN

Przedstawiane ławki do szatni sportowej oraz pozostałe meble zostały wykonane z dbałością o szczegóły, więc nie ma tutaj mowy nawet o najmniejszych niedociągnięciach. Nowoczesny design zapewnia ogrom możliwości aranżacyjnych. Istnieje możliwość wyboru koloru wyposażenia z palety RAL. Dzięki temu będzie ono pasować do wystroju danego wnętrza. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je w innym obiekcie, niż sportowym. 

Zapraszamy do zakupu, polecamy również podium dla zwycięzców oraz wykładzinę ochronną na podłogę sali gimnastycznej.