Piłka ręczna - wynajem

BRAMKI DO PIŁKI RĘCZNEJ – WYNAJEM

Piłka ręczna to dynamiczny i ekscytujący sport, który zyskuje w naszym kraju coraz większą liczbę pasjonatów. Chociaż szczypiorniak ustępuje popularnością piłce nożnej, trudno jest nie zauważyć, co przyciąga ludzi do tej dyscypliny. Piłka ręczna łączy w sobie płynną, emocjonującą rywalizację o punkty oraz zespołowy charakter gry, tworząc doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu.

Firma Sport Transfer od ponad 20 lat jest obecna na rynku, dostarczając wysokiej klasy oprzyrządowanie sportowe na takie imprezy, jak mistrzostwa Europy i Świata w Piłce Ręcznej, World Tour w siatkówce plażowej czy Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej. W naszej ofercie znajduje się również niezbędny sprzęt do piłki ręcznej na wynajem!

PIŁKA DLA WSZYSTKICH – WYNAJEM SPRZĘTU DO PIŁKI RĘCZNEJ Z TRANSPORTEM I MONTAŻEM

Ze względu na niewielkie wymagania wobec sprzętu, szczypiorniak to znakomity wybór dla organizatorów wydarzeń sportowych, wyjazdów integracyjnych, pikników rodzinnych oraz innych imprez masowych. Piłka ręczna nie potrzebuje tak rozległej powierzchni jak piłka nożna lub dodatkowego oprzyrządowania pod postacią siatki bądź koszy. Dużą zaletą szczypiorniaka jest także możliwość rozgrywania meczu w dwóch wariantach – standardowym lub plażowym. To sprawia, że piłka ręczna może zagościć nie tylko na parkietach oraz boiskach, ale również podczas letnich imprez nad brzegiem wody.

Wynajem bramek do piłki ręcznej na eventy sportowe to znakomity sposób na uatrakcyjnienie programu oraz zachęcenie uczestników do ruchu. Oferujemy w pełni profesjonalne oprzyrządowanie do piłki ręcznej – tradycyjnej oraz plażowej – które pozwoli zorganizować rozgrywki w dowolnym miejscu. W skład naszych usług wchodzi również dowóz sprzętu na wskazane miejsce oraz montaż. Wynajem bramek do piłki ręcznej plażowej to nie tylko oszczędność, ale również wygoda – po skończonej imprezie odbierzemy sprzęt. Eliminuje to potrzebę składowania i konserwacji oprzyrządowania – wystarczy wskazać termin wydarzenia oraz ilość potrzebnego sprzętu.

BRAMKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ – SPRZĘT DO PIŁKI RĘCZNEJ WYNAJEM

Mając za sobą ponad 20-letnie doświadczenie, pragniemy dostarczać najwyższej klasy sprzęt sportowy, który sprosta każdemu wyzwaniu. Oferowane przez nas bramki posiadają certyfikat IHF (Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej) oraz EHF (Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej), co gwarantuje wysoką jakość naszego sprzętu. Staranne wykonanie oraz malowanie proszkowe sprawia, że bramki są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Model przeznaczony do użytku na boisku posiada mocowania, które umożliwiają zamontowanie bramki w specjalnych otworach. Składane łuki boczne pozwalają na sprawny transport, natomiast możliwość zamówienia dodatkowych obciążeń poprawia stabilność bramki.

Wariant bramki do piłki plażowej charakteryzuje się lżejszą konstrukcją oraz mniejszą głębokością, co lepiej sprawdza się w przypadku plażowego wariantu gry. U dołu znajdują się specjalne tuleje do mocowania w piasku, które zapewniają niezbędną stabilność w trakcie gry, podczas gdy składane łuki ułatwią przenoszenie bramki z miejsca na miejsce.