Piłkochwyty

Odpowiednio przygotowane i profesjonalnie zainstalowane siatki ochronne zapewnią bezpieczeństwo na każdego rodzaju boisku, niezależnie, czy jest to boisko do piłki nożnej, siatkówki, czy jakiegokolwiek innego sportu. Niezależnie również, czy boisko służy szkole, czy profesjonalnym graczom. Siatki mogą znaleźć zastosowanie w każdym rodzaju obiektu sportowego.

OBIEKTY ZEWNĘTRZNE - PIŁKOCHWYTY NA BOISKA SPORTOWE I KORTY TENISOWE

Wykonane z nowoczesnych i trwałych materiałów piłkochwyty świetnie nadają się do wykorzystania na obiektach zewnętrznych. Materiały użyte zarówno do produkcji siatek, jak i profili są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, co przekłada się na ich trwałość. Zastosowanie siatek odgradzających boiska, zapewnia bezpieczeństwo osobom nieuczestniczącym w grze, widzom i osobom postronnym, a także zabezpieczają przed utratą piłki przez wypadnięcie jej poza teren boiska. Użyte w przeznaczonych na boiska sportowe piłkochwytach aluminiowe wzmocnienia zapewniają im trwałość przy nawet najintensywniejszym użytkowaniu. Wytrzymałe i odporne na niszczenie oraz zagięcia są również piłkochwyty na słupach stalowych.


Piłkochwyty mogą być zastosowane również na boiskach szkolnych. Boiska takie, bardzo często zwłaszcza w miastach, usytuowane są przy budynkach szkolnych czy innego rodzaju zabudowaniach. Zastosowanie tego rodzaju osłon zmniejsza ryzyko wypadnięcia piłki poza obręb boiska i spowodowania jakichkolwiek strat. W przypadku gdy szkoła dysponuje ograniczoną przestrzenią odpowiednio użyte piłkochwyty mogą pomóc podzielić ją w taki sposób, aby mogła być wykorzystywana przez maksymalną liczbę uczniów.

W ofercie znajdują się siatki zabezpieczające na różnego rodzaju boiska, takie jak boiska do siatkówki, ale też piłkochwyty przeznaczone do kortów tenisowych, w przypadku których zabezpieczenie znajdujących się na trybunach widzów jest szczególnie ważne, podobnie jak na boiskach plażowych. 

Ciekawym punktem oferty są piłkochwyty przeznaczone na pola golfowe. Z uwagi na specyfikę tego sportu i możliwości wybicia piłeczki golfowej z dużą siłą, tego rodzaju siatki muszą być odpowiednio duże oraz szczególnie wytrzymałe, dla zachowania bezpieczeństwa osób postronnych. 

OBIEKTY WEWNĘTRZNE, HALE SPORTOWE I LODOWISKA

Siatki zabezpieczające pełnią szczególną rolę, ale też są bardzo uniwersalne w przypadku hal sportowych, zwłaszcza obiektów szkolnych. Zabezpieczają okna hal przed wybiciem zbłąkaną piłką, dają tez możliwość wygradzania wybranych sekcji i przeznaczenia ich dla odrębnych celów. Konstrukcja tego rodzaju piłkochwytów na hale sportowe umożliwia również łatwe ich przestawianie i aranżację przestrzeni zgodnie z potrzebami.

Siatki zabezpieczające przeznaczone na lodowiska muszą być szczególnie wytrzymałe ze względu na właściwości hokejowego krążka. Siatki te są wykonane z wytrzymałych i nowoczesnych syntetycznych włókien, które zapewniają bezpieczeństwo znajdującym się na trybunach widzów.

ELEMENTY MONTAŻOWE I NAPRAWCZE

Piłkochwyty, które użytkowane są już jakiś czas, jak również siatki często, dla zachowania trwałości, wymagają regularnej konserwacji i w razie potrzeby, drobnych napraw. W ofercie znajdują się dodatkowe zestawy montażowe i zestawy naprawcze, przy pomocy których naprawa zabezpieczeń jest łatwa i może być przeprowadzona profesjonalnie.
Dowiedz się więcej o naprawie piłkochwytów.