Piłkochywty za bramki do piłki nożnej

Piłkochwyty to niezbędne wyposażenie boiska na świeżym powietrzu. Sporty, w których używa się piłki kopiąc ją, bądź podbijając z dużą siłą - na przykład piłka nożna, wymagają zastosowania na boiskach specjalnych elementów wyposażenia, takich jak trwałe i solidne piłkochwyty za bramki do piłki nożnej. Poznaj zalety piłkochwytów dostępnych w ofercie naszego sklepu.

CZYM SĄ PIŁKOCHWYTY ?

Piłkochwyty są konstrukcjami, które zatrzymują wyrzuconą z dużą siłą piłkę w obrębie boiska, kortu lub parkietu. Konstrukcje te są tak zaprojektowane i wykonane, by nie zakłócać widzom odbioru meczu. Składają się ze słupów aluminiowych lub stalowych, pomiędzy którymi rozpięte są siatki ochronne wykonane z trwałego i odpornego na odkształcenia polipropylenu. Znajdują one zastosowanie zwłaszcza na boiskach, ale mogą być użyte wszędzie, gdzie w sposób neutralny wizualnie chcemy zabezpieczyć jakąś przestrzeń. Mogą sprawdzić się również do zabezpieczenia przydomowego trawnika, czy placu zabaw dla dzieci, przed wypadaniem piłki na ulicę. Spektrum zastosowań piłkochronów może być naprawdę szerokie i nie ograniczone jedynie do boisk do piłki nożnej.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ SIATKI OSŁONOWE UŻYTE W PIŁKOCHWYTACH ?

Polipropylenowe siatki użyte w piłkochwytach, to siatki o bardzo wysokiej wytrzymałości, zdolne do zatrzymania piłki wyrzuconej z naprawdę dużą siłą. Ich trwałość mierzona jest w latach. Są one odporne nie tylko na bardzo duże przeciążenia i uszkodzenia mechaniczne, ale również - w przypadku piłkochwytów zewnętrznych - na niekorzystne warunki atmosferyczne spotykane na otwartych boiskach i kortach.

PIŁKOCHWYTY W NASZEJ OFERCIE

Proponujemy solidne, trwałe i estetyczne piłkochwyty zewnętrzne wykonane z profili aluminiowych lub stalowych z bezwęzłową siatką polipropylenową o trzech rozmiarach oczek do wyboru, w kolorze zielonym, czarnym, niebieskim lub białym. Siatki posiadają odpowiednie wymagane certyfikaty, dzięki którym mogą być używane zarówno na boiskach amatorskich i placach zabaw, jak też na obiektach profesjonalnych, na których odbywają się mecze o duże stawki. Profile wykonane ze stali oferujemy wykonane w wersji ocynkowanej lub malowanej proszkowo. Ich montaż jest wyjątkowo prosty dzięki elementom montażowym piłkochwytów

Nasze piłkochwyty na profilach aluminiowych, można podziwiać na stadionie w Bielsku Białej, stadionie ŁKS Łódź, czy na boiskach treningowych Legii Warszawa oraz w innych miejscach, gdzie doskonale pełnią swoją funkcję zapewniając bezpieczeństwo i komfort gry zawodnikom i kibicom.

DLACZEGO PIŁKOCHWYTY SĄ NA BOISKACH POTRZEBNE ?

Piłkochwyty są niezbędnym elementem wyposażenia boisk, na których odbywają się rozgrywki nawet na najniższym szczeblu. Zapewniają bezpieczeństwo i przeprowadzanie rozgrywek na najwyższym poziomie organizacyjnym. Zapobiegają wydostawaniu się piłki poza obręb boiska, ale też rzucaniu na boisko przedmiotów z trybun.

Czasem obecność piłkochwytów na boisku, jest warunkiem narzuconym przez komisje licencyjne. Dzięki piłkochwytom, boisko zyskuje nie tylko wyższą funkcjonalność, ale też bardziej profesjonalny wygląd. Piłkochwyty z naszego sklepu to bezpieczeństwo i prestiż obiektu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na sprzęt do piłki ręcznej oraz piłki nożnej plażowej.