Siatki na bramki do piłki nożnej

Niezbędnym elementem boiska piłkarskiego jest oczywiście bramka do piłki nożnej oraz odpowiednia do niej siatka na bramkę. Niezależnie od tego czy rozgrywki odbywają się na poziomie amatorskim czy profesjonalnym warto zadbać o odpowiedni sprzęt zapewniający zawodnikom właściwy komfort gry. Istotną rolę dogrywa tutaj trwała i solidna siatka na bramkę do piłki nożnej.

WYTRZYMAŁA, ODPORNA O DUŻYCH WALORACH ESTETYCZNYCH

Siatka do bramki do piłki nożnej musi być przystosowana do specyfiki gry. Niezmiernie ważne jest solidne wykończenie siatki oraz trwałość i odporność materiału, z którego została wykonana. Siatka na bramkę do piłki nożnej powinna być odporna na przeciążenia wynikające z przebiegu gry (np. otarcia, rozciąganie, silne uderzenia na bramkę) oraz czynniki atmosferyczne (np. intensywne nasłonecznienie, wilgoć, wiatr). Walory estetyczne siatek są również istotne, ponieważ zwiększają zawodnikom komfort gry, a kibicom jej śledzenie.

W związku z czym w naszej ofercie znajdują się solidne, wytrzymałe, estetyczne oraz odporne siatki na bramkę do piłki nożnej. Posiadamy siatki na bramkę, polecane zarówno do gry amatorskiej, jak i profesjonalnej. W naszym asortymencie znajdują się więc siatki treningowe, turniejowe oraz profesjonalne w różnych wersjach oraz wariantach kolorystycznych.

PROFESJONALNE SIATKI NA BRAMKĘ DO PIŁKI NOŻNEJ

W naszej ofercie mamy siatki profesjonalne w różnych wariantach. Są to siatki wykonane z wytrzymałego polipropylenu, o wymiarach: 7,32 m szerokość, 2,44 m wysokość, głębokość 200 cm góra i dół, dostępne w różnych kolorach. Posiadamy również siatkę do bramki do piłki nożnej, która jest czarna na zewnątrz (lepsza widoczność dla kibiców), a biała wewnątrz (lepsza widoczność dla graczy).

W zależności od modelu grubość splotu siatki na bramkę wynosi: 3,5-4 mm. Oczka siatki mogą być w kształcie sześciokąta - "plastry miodu" (np. we wzorze szachownicy), a krawędź oczka może wynosić 6 lub 10 cm. Idealnie nadadzą się do bramek do piłki nożnej z naszej oferty. Polecamy sprawdzić również nasze piłkochwyty za bramki do piłki nożnej

SIATKA TRENINGOWA ORAZ TURNIEJOWA

W asortymencie naszego sklepu znajdują się siatki turniejowe i treningowe w dwóch wielkościach - 7,32x2,44 m oraz 5,0x2,0 m. Wszystkie wykonane są z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości, o grubość splotu 3 i 4 mm oraz krawędzi oczka 10 cm.

Siatki turniejowe, podobnie jak pozostałe, są wykonane z wytrzymałego polipropylenu oraz są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Oferowane w naszym sklepie sitaki na bramkę do piłki nożnej są najwyższej jakości, dzięki czemu zapewnią odpowiedni komfort i bezpieczeństwo rozgrywek różnego typu - profesjonalnych i amatorskich a także treningów. Są mocne, trwałe i odporne na rozciąganie, a więc będą długo służyły.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na sprzęt do piłki nożnej plażowej oraz do piłki ręcznej