Hokej na trawie

Jedną z dyscyplin olimpijskich jest hokej na trawie, w którego gra się na całym świecie. W Polsce zyskuje coraz większa popularność, w związku z tym nie mogło w naszym sklepie zabraknąć sprzętu hokejowego do gry na trawie. Czytaj więcej...

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jesteśmy zdania, że każda dyscyplina sportowa powinna być uprawiana w odpowiednich warunkach na każdym poziomie - amatorskim i profesjonalnym. Wówczas treningi czy rozgrywki są komfortowe, a zawodnicy w pełni czerpią satysfakcję z gry. Najważniejszy jest dla nas komfort oraz bezpieczeństwo gry. Dlatego dostępny w naszym sklepie sprzęt do hokeja na trawie jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne czy przeciążenia wynikające z przebiegu gry. Zapewnia on właściwy komfort podczas treningów czy rożnego typu rozgrywek. Jest wytrzymały i przystosowany do specyfiki gry, przez co odpowiedni zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

SPRZĘT DO HOKEJA NA TRAWIE - WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE

Asortyment naszego sklepu obejmuje profesjonalny sprzęt hokejowy taki, jak:
  • bramki do hokeja na trawie - wykonane z profilu (50 x 70 mm) aluminiowego bądź stalowego, są wyposażone w dwa koła transportowe oraz w zaczepy do siatki, posiadają również wsporniki z rur stalowych oraz bandy ze sklejki;

Oferowane przez nas elementy wyposażenia boiska do gry w hokeja na trawie pozwolą stworzyć profesjonalne warunki do gry rekreacyjnej oraz profesjonalnej.

BOGATE DOŚWIADCZENIE I FACHOWA OBSŁUGA

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat, a dzięki profesjonalizmowi oraz wysokiej jakości usług i towarów staliśmy się marką rozpoznawalną na całym świecie. Współpracujemy z wieloma obiektami zarówno w kraju, jak i w Europie. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz służymy fachowym doradztwem by dokonał właściwego wybory, w 100% zgodnego z jego oczekiwaniami. Chętnie dzielimy się wiedzą i zdobytym przez lata pracy doświadczeniem oraz z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Ponadto oferujemy naszą pomoc w projektowaniu i planowaniu obiektów sportowych różnego typu dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Wysoka jakość oferowanego przez nas sprzętu sportowego została potwierdzona na największych światowych imprezach sportowych - np. podczas Mistrzostw Europy i Świata w Piłce Ręczne, Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej czy też World Tour w Siatkówce Plażowej.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Gwarantujemy, że dokonywanie zakupów w naszym sklepie jest całkowicie bezpieczne, proste i przyjemne. Wystarczy kontakt z nami (telefoniczny bądź osobisty) by zamówić sprzęt, na przykład do gry w hokeja na trawie, uzyskać profesjonalne wparcie, a następnie otrzymać sprzęt najwyższej jakości zgodny ze swoimi oczekiwaniami.
Polecamy również sprzęt do hokeja na lodzie i sprzęt do unihokeja