Piłka wodna

SPRZĘT DO PIŁKI WODNEJ

Proponujemy wysokiej klasy sprzęt do piłki wodnej, który z pewnością spełni oczekiwania profesjonalistów. To produkty, które mogą być użytkowane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców, więc spełnią wymagania wszystkich zawodników grających w piłkę wodną. Warto podkreślić, że towary znajdujące się w naszym sklepie internetowym spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Są ergonomiczne, dzięki czemu mogą być bez obaw eksploatowane w miejscach użyteczności publicznej. Gwarantujemy wysoką różnorodność asortymentu oraz atrakcyjne ceny. Masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie? Skorzystaj ze wsparcia naszej doświadczonej oraz wykwalifikowanej obsługi.

BRAMKI DO PIŁKI WODNEJ

W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie sprzęt do waterpolo renomowanych producentów, dzięki czemu zakup nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Można u nas zakupić bramki w różnych rozmiarach. To stabilne, a jednocześnie trwałe konstrukcje, które można łatwo przymocować do podłoża basenu. Zapewniają one maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Trzeba podkreślić, że posiadają one specjalistyczne haczyki, które są ukryte. Niweluje to ryzyko przypadkowego skaleczenia się przez osobę przebywającą w basenie. Ponadto opisywane bramki zostały w całości wykonane z materiałów odpornych na procesy korozyjne, a więc nie trzeba obawiać się rdzewienia metalowych elementów.

WÓZKI NA SPRZĘT BASENOWY

Wiadomym jest, że sprzęt basenowy musi być przechowywany w odpowiednich warunkach. Właśnie dlatego proponujemy wózki o nieprzeciętnej trwałości, które pomimo intensywnego użytkowania pozostaną przez lata w nienaruszonym stanie. Większość dostępnych modeli została wyposażona w praktyczne zamknięcie, które chroni przed dostępem osób nieupoważnionych do sprzętu sportowego. Zmniejsza to prawdopodobieństwo kradzieży akcesoriów. Wózki posiadające kółka umożliwiają sprawny, a jednocześnie niekłopotliwy transport. Nawet po pełnym załadowaniu można bez trudu je przesunąć - nie trzeba wkładać w to zbyt dużej siły fizycznej.

WÓZKI NA LINY TOROWE

Liny torowe umożliwiają wydzielenie powierzchni podczas rozgrywek. Sprzęt do grania w piłkę wodną znajdujący się w naszym sklepie online dostępny jest w wielu rozmaitych wariantach, co ułatwia znalezienie opcji odpowiedniej dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszą się wózki na liny torowe wykonane z aluminium. Jest to tworzywo solidne, odporne na negatywny wpływ wilgoci oraz czynników zewnętrznych. Dodatkowym plusem jest możliwość blokady bębna w dowolnym położeniu.

STANOWISKA SĘDZIOWSKIE

W tej kategorii można znaleźć również stanowiska sędziowskie, które zapewniają doskonałą widoczność otoczenia. Jest to bardzo ważny element każdego meczu piłki wodnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby konstrukcja została na stałe przymocowana do podłoża. Jest to szczególnie ważne w obiektach otwartych, gdzie zachodzi wysokie ryzyko kradzieży. Siedziska z mocnych tworzyw sztucznych nie wywołują dyskomfortu oraz nieprzyjemnych dolegliwości, dodatkowo zabezpieczone są przed korozją. Istnieje możliwość zamontowania siatki na akcesoria, takie jak np. piłki.

Polecamy również zapoznać się z naszą ofertą na plażowe areny oraz na sprzęt do piłki ręcznej plażowej oraz siatkówkę plażową.