Stanowiska sędziowskie do tenisa ziemnego

Tenisowe rozgrywki turniejowe bywają niezwykle emocjonujące. Poza tym ciężko sobie wyobrazić turniej bez sędziego, czuwającego nad prawidłowością jego przebiegu. Jednak aby żaden istotny moment gry nie uciekł uwadze sędziego, to musi on posiadać odpowiednio przygotowane stanowisko, umożliwiające mu swobodną obserwację gry. W związku z czym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć stanowiska sędziowskiego do tenisa ziemnego.

KRZESŁO SĘDZIOWSKIE DO TENISA ZIEMNEGO - WAŻNY ELEMENT ROZGRYWEK TURNIEJOWYCH

Stanowisko sędziowskie pozwala sędziemu w sposób komfortowy śledzić rozgrywki turniejowe różnego typu - zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. Niemal w każdym sporcie najdrobniejszy szczegół - element czy momenty gry jest bardzo istotny i może zadecydować o losach danej rozgrywki. W związku z czym stanowiska sędziowskie do tenisa ziemnego muszą zapewniać sędziom właściwą perspektywę umożliwiającą prawidłową ocenę gry, a także być wygodne i bezpieczne dla sędziów.

WERSJA PROFESJONALNA I STANDARDOWA

Oferujemy urządzenia do tenisa ziemnego w postaci stanowisk sędziowskich w dwóch wariantach:
  • standardowym;
  • profesjonalnym.
Standardowe krzesło sędziowskie do tenisa ziemnego jest wykonane ze stalowych profili, które zostały pomalowane proszkowo. Posiada wygodne oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne siedzisko wykonane z polipropylenu. Stanowisko sędziowskie w wersji standard jest składane z możliwością przytwierdzenia go do podłoża na obiektach otwartych, co pozwala wykorzystać go na kortach różnego typu.

Z kolei krzesło sędziowskie do tenisa ziemnego w wersji profesjonalnej jest wykonane z anodowanych profili aluminiowych, co znacznie zwiększa ich żywotność poprzez lepszą odporność na korozję oraz ułatwia utrzymanie w czystości. Ponadto oferowane przez nas profesjonalne stanowisko sędziowskie do tenisa ziemnego posiada wygodne i wytrzymałe oraz w pełni bezpieczne siedzisko wykonane z polipropylenu. Profesjonalne krzesło sędziowskie do tenisa ziemnego zostało wyprodukowane zgodnie z normą Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF).

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Do zwiększenia komfortu sędziego stanowisko sędziowskie zostało wyposażone dodatkowo w:
  • rozkładany pulpit do pisania dla sędziego;
  • umieszczoną pod siedziskiem półkę z siatki polipropylenowej na choćby ręcznik czy napój.
Proponowane przez nas stanowiska sędziowskie do tenisa ziemnego, zarówno w wersji profesjonalnej, jak i standardowej, z pewnością zapewnią sędziemu właściwe bezpieczeństwo i komfort śledzenia każdej tenisowej rozgrywki turniejowej. Do ich wykonania zostały wykorzystane materiały wysokiej klasy. W związku z czym stanowiska do tenisa ziemnego spełniają wszelkie wymagane normy i standardy. Ponadto są niezwykle wygodne w użytkowaniu - są składane i mają możliwość montażu do podłoża na obiektach otwartych.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy urządzenia do tenisa ziemnego dbające o komfort i bezpieczeństwo podczas treningów oraz rozgrywek turniejowych, takie jak siatki do tenisa ziemnego czy blendy tenisowe. Są odpowiednie zarówno dla zawodowców, jak i amatorów, których pasją jest tenis ziemny.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na profesjonalne zestawy do tenisa ziemnego