Hokej na lodzie

W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości sprzęt hokejowy, który przyda się zarówno początkującym graczom, jak i profesjonalistom. Ten piękny sport wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, który umożliwi czerpanie radości z aktywności fizycznej. Czytaj więcej...

SIATKI OSŁONOWE NA LODOWISKA

Jednym z niezbędnych elementów, o których warto pamiętać pragnąc grać w hokeja, są siatki osłonowe. Dołożyliśmy najwyższych starań, aby zostały wykonane z najwyższej jakości polipropylenu lub poliestru. To pozwoli korzystać z siatek przez długi czas. Montaż siatki polega na zainstalowaniu jej za bandą lodowiska, w miejscach, gdzie krążek hokejowy podczas gry może wypaść. Siatki te wychwycą i spowolnią krążki, które wybite zostaną w stronę trybun, co pozwoli zachować bezpieczeństwo osób oglądających mecz. Należy je dopasować do wielkości lodowiska oraz zamontować zgodnie z potrzebami graczy.

BRAMKI DO HOKEJA NA LODZIE

Kolejnym niezbędnym elementem są bramki do hokeja na lodzie. Produkty te są zgodne z wymogami IIHF. W komplecie znajdą Państwo, wraz z osłonami i siatkami, dolną część bramki, słupek i górną poprzeczkę. Siatki i osłonki mają biały kolor. Profesjonalne siatki są nie tylko wytrzymałe, ale także estetycznie się prezentują. Stalowe bramki mają czerwony kolor, co doskonale wyróżnia je podczas gry w hokeja. Bramki to niezbędny sprzęt do hokeja na lodzie, dlatego warto kupić je u sprawdzonego producenta. 

SIATKA NA BRAMKĘ

Nasz sklep oferuje również efektowną siatkę na bramkę do hokeja na lodzie wykonaną z poliestru. To również ważny element sprzętu do hokeja na lodzie. Produkt spełnia wszystkie międzynarodowe przepisy, co pozwala zachować bezpieczeństwo podczas użytkowania. Siatka nadaje się do bramek zalecanych przez IIHF. Biały kolor jest najbardziej typowy jeśli chodzi właśnie o grę w hokeja na lodzie.

WYPOSAŻENIE LODOWISK

Hokej na lodzie jest ciekawym sportem, w którym korzysta się ze specjalnego sprzętu i odzieży. Gracze potrzebują nie tylko łyżew, stroju hokejowego i kija, ale także wiele innych, wyżej wymienionych elementów. Bez względu na to, czy gramy jedynie amatorsko ze znajomymi, czy jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie, musimy pamiętać o dobrym jakościowo sprzęcie. Wyposażenie lodowisk jest bardzo ważne i pozwala na grę zgodnie z regułami. Dlatego warto zainwestować w sprzęt do hokeja na lodzie najwyższej jakości, który zapewni komfort i bezpieczeństwo gry. 

KILKA SŁÓW O HOKEJU NA LODZIE

Hokej na lodzie jest grą zespołową, w której biorą udział dwie drużyny po sześć osób (w tym jedna osoba jest bramkarzem). Piątka graczy najczęściej zostaje podzielona na dwóch obrońców i trzech napastników. Jeżeli nie dochodzi do dogrywki, mecz hokejowy trwa 60 minut.
Na przestrzeni lat gra w hokeja na lodzie miała wiele nazw i coraz ciekawsze reguły. Pierwotnie gra ta przypominała nieco rozgrywkę golfową rozgrywaną na lodzie. Po pewnym czasie hokej zaczął się rozwijać, a pod koniec XIX wieku organizowano turnieje hokejowe na lodzie. Profesjonalne zasady wprowadzono jednak na początku XX wieku. Sport ten szybko zyskał uznanie wśród fanów zdrowej rywalizacji.

Sprzęt do hokeja na lodzie powinien być wytrzymały i łatwy w montażu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo to, czego potrzebuje każdy miłośnik tej gry. Oferujemy sprzęt hokejowy najwyższej jakości i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy również sprzęt do hokeja na trawie i sprzęt do unihokeja