Bramki do piłki wodnej

Powstała w Wielkiej Brytanii pod koniec XIX wieku piłka wodna (waterpolo) cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Warto również podkreślić, że nie jest ona zarezerwowana jedynie dla zawodowców - profesjonalnych sportowców, ale stanowi również doskonałą formę rozrywki - aktywne spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Waterpolo jest dyscypliną sportową idealnie kształtującą sylwetkę oraz wzmacniającą mięśnie, ponieważ rozgrywki odbywają się na basenie o głębokości minimum 1,8 m. W związku z czym zawodnicy podczas gry muszą pływać, bo nie dotykają nogami dna. Z miłości do sportu dokładamy wszelkich starań aby asortyment naszego sklepu obejmował sprzęt sportowy dedykowany różnym dyscyplinom sportowym, nawet tym mniej znanym. Dlatego w naszej ofercie znalazły się również najwyższej jakości bramki do piłki wodnej.

PROFESJONALNE BRAMKI DO PIŁKI WODNEJ

Dostępne w naszym sklepie profesjonalne bramki basenowe przeznaczone do gry w piłkę wodną zostały wykonane z profili aluminiowych malowanych proszkowo. W zależności od potrzeby proponujemy bramki do waterpolo o wymiarach 3 x 0,9 m:
  •  stałe - mocowane do brzegu basenu za pomocą specjalnych wsporników osadzonych w tulejach;
  •  pływające - posiadające pływaki w bocznej i tylnej części bramki posiadające (w swojej tylnej części) specjalne obciążenie zapewniające bramce odpowiednią stabilność na wodzie; ponadto bramki tego typu są wyposażone w 4 punkty mocowania linii na pływakach.

Dostępne są również składane modele bramek do piłki wodnej, co znacznie ułatwia ich transport i magazynowanie. Warto również podkreślić, że pływające bramki do waterpolo zostały wykonane zgodnie z wytycznymi oraz regulaminem FINA i LEN.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI BRAMEK DO PIŁKI WODNEJ

Jesteśmy renomowanym producentem sprzętu sportowego i wychodzimy z założenia, że niezależnie od tego czy jest się zawodowcem czy amatorem powinno się mieć możliwość uprawiana sportu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Dlatego oferowany przez nas sprzęt sportowy do piłki wodnej spełnia normy i posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu profesjonalne bramki do piłki wodnej zostały solidnie wykonane z trwałych materiałów, by móc zapewnić zawodnikom odpowiedni komfort podczas gry bądź treningów. Wysoka jakość oferowanego przez nas sprzętu i urządzeń sportowych została wielokrotnie potwierdzona podczas największych imprez sportowych na świecie.

FACHOWE WSPARCIE I BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat i przez ten okres wyposażyła w profesjonalny sprzęt sportowy dziesiątki obiektów w kraju i za granicą. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia służymy profesjonalnym doradztwem. Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny by dokonał właściwego wyboru sprzętu dostosowanego do jego potrzeb i oczekiwań. Staramy się być jak najlepszym przewodnikiem po świecie urządzeń sportowych dedykowanych różnym dyscyplinom sportowym. Poza tym w naszym sklepie ma się gwarancję bezpiecznych zakupów.

Polecamy zapoznać się również z naszą ofertą na sprzęt do piłki ręcznej plażowej, w tym bramki do piłki ręcznej plażowej i plażowe areny.