Skok wzwyż i w dal

Skok wzwyż i w dal jest to jedna z podstawowych i najbardziej emocjonujących dyscyplin, należących do lekkoatletyki. Pierwsze oficjalne zawody lekkoatletyczne rozegrano w 1864 roku w Anglii. Szybko konkurencja ta stała się też częścią igrzysk olimpijskich. W Polsce największymi sukcesami w tej dziedzinie może pochwalić się Artur Partyka. Aby bezpiecznie uprawiać ten sport potrzebne jest do tego odpowiednie, profesjonalne wyposażanie. W naszej ofercie dostaną Państwo sprzęt do skoku wzwyż i w dal najwyżej jakości.

WYPOSAŻENIE SAL GIMNASTYCZNYCH - MATERACE KOMOROWE

Proponujemy Państwu wyposażenie sal gimnastycznych pod kątem skoków wzwyż. W naszej ofercie znajdują się m.in. materace komorowe do skoku wzwyż oraz kołderki na materace. Góra naszych materacy wykonana jest ze specjalnego materiału PVC, zaś dół z materiału antypoślizgowego. Jego boki zapewniają swobodną cyrkulację powietrza, dzięki zastosowaniu w środku siatki odpowietrzającej. Charakterystyczna konstrukcja materaca oraz wkład, który wykonany został z wysoko gatunkowej pianki PU, zapewniają doskonałą amortyzację, jak również stabilność materaca podczas jego użytkowania. W standardzie przy wszystkich elementach zeskoku znajdują się mocne uchwyty do transportu, co znacznie ułatwia ich przemieszczanie.

POPRZECZKI TRENINGOWE I WYCZYNOWE, STOJAKI

Wśród pozostałych akcesoriów do skoków wzwyż w naszym asortymencie znajdują się: poprzeczki treningowe i wyczynowe, stojaki, a także ramy metalowe do montażu belki. Poprzeczki do skoku wzwyż wykonane zostały z włókna szklanego, a zakończone są gumowymi końcówkami, po to by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Produkty te posiadają certyfikat IAAF.

Można również zaopatrzyć się w kompletny zestaw do skoku w dal oraz trójskoku, który przeznaczony jest do zabudowy bieżni i składa się z białej dwustronnej belki odbicia, ramy cynkowanej do umieszczenia w rozbiegu, rury drenażowe, plastikowej kratki odpływowej, skrobaka kształtowego do formowania plasteliny oraz plasteliny.

Z kolei na drugi kompletny zestaw belki składają się: rama ze stali nierdzewnej z obniżonymi krawędziami do umieszczenia w rozbiegu, dwie listwy wyczynowe z plasteliną do rozgrywania zawodów, listwa bez plasteliny do treningu, drewniana belka nośna z wymienialną białą belką odbicia, rury drenażowe oraz kratki odpływowe plastikowe do odprowadzania wody z wnętrza ramy, skrobak kształtowy do formowania plasteliny na listwach wyczynowych oraz plastelina zapasowa.

Zachęcamy Państwa także do zakupu solidnych stojaków, wykonanych z najwyższej jakości materiałów i spełniających wszelkie normy PZLA.

AKCESORIA DO SKOKU WZWYŻ - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W KONKURENCYJNYCH CENACH

Wszystkie nasze akcesoria do skoku wzwyż charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. A zatem, sprzęt ten jest niezawodny, zapewniający sportowcom przede wszystkim bezpieczeństwo, a także dający możliwość uprawiania pasjonującego zawodu. Akcesoria treningowe pozwalają zawodnikom ćwiczyć swoje umiejętności, przygotować się do startu, jak również pokonywać własne słabości czy bariery.

Sprzęt, znajdujący się w ofercie naszego sklepu doskonale sprawdzi się w szkołach oraz klubach sportowcach, stanowi bowiem doskonałe wyposażenie sal gimnastycznych. A wszystko to dostaną Państwo w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasz sprzęt do skoku wzwyż jest trwały, solidny, w pełni bezpieczny, a do tego jeszcze estetyczny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie pytań, chętnie służymy pomocą.

Polecamy również przyrządy do gimnastyki.