Piłka ręczna


KATALOG - PIŁKA RĘCZNA siatkowka_plazowa_strona_tytulowa

Piłka ręczna może nie cieszy się aż tak dużą popularnością, jak piłka nożna, ale bez wątpienia ma liczne grono swoich entuzjastów. Gra w piłkę ręczną jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi, jak i swego rodzaju sposobem na życie. Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy doceniają emocje towarzyszące rozgrywkom czy siłę współpracy zespołowej czerpiąc z gry w piłkę ręczną ogromną przyjemność oraz satysfakcję. Chcąc stworzyć jednej i drugiej grupie profesjonalne warunki do rozgrywek, oferujemy niezbędny do tego sprzęt dostosowany do różnych obiektów sportowych.

GRA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W ofercie naszego sklepu znajduje się sprzęt do piłki ręcznej zapewniający zarówno amatorom, jak i profesjonalistom grę na najwyższym poziomie. Nie ulega wątpliwości, że udana oraz komfortowa gra wymaga przede wszystkim solidnych bramek do piłki ręcznej wraz z wytrzymałymi oraz odpowiednio oznaczonymi siatkami. Niezbędne na boisku są również niezawodne i niezwykle praktyczne piłkochwyty (łapacze piłek) zarówno do bramek, jak i za bramki.

Oczywiście w asortymencie naszej firmy nie mogło zabraknąć także sprzętu uzupełniającego i podnoszącego komfort rozgrywek. Akcesoria do piłki ręcznej obejmują nie tylko osłony słupków czy gumowe linki naprężające siatkę oraz tablice taktyczne, ale również sprzęt niezbędny do przechowywania piłek - przejezdne i stacjonarne regały, siatki czy różnego typu wózki.

PIŁKA RĘCZNA TAKŻE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Asortyment naszego sklepu obejmuje nie tylko różnego typu profesjonalne bramki do piłki ręcznej, ale przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu. Proponujemy więc bramki do piłki ręcznej z materacy asekuracyjnych oraz mini bramki — solidne, łatwe w montażu oraz w przenoszeniu i magazynowaniu.

BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJA JAKOŚCI

Wychodzimy z założenia, że każda dyscyplina sportu uprawiana amatorsko czy profesjonalnie powinna zapewniać odpowiednie bezpieczeństwo podczas rozgrywek. W związku, z tym w asortymencie naszego sklepu znajduje się jedynie sprzęt wysokiej jakości, który spełnia europejskie normy. Na przykład oferujemy profesjonalne bramki do piłki ręcznej, które jako jedyne na świecie posiadają certyfikat Międzynarodowej i Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej IHF oraz EHF. Ponadto proponowany przez nas sprzęt do piłki ręcznej wyróżnia się solidnym wykonaniem, wytrzymałością oraz odpornością dostosowaną do specyfiki gry.

DOŚWIADCZENIE, KTÓREMU MOŻNA ZAUFAĆ

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie, a ponadto współpracujemy z licznymi ośrodkami w kraju i Europie, co czyni nas godnym zaufania partnerem. Gwarantujemy sprzęt najwyższej jakości oraz profesjonalne wsparcie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje. Asortyment naszego sklepu staramy się tak komponować, by sprostał oczekiwaniom każdego naszego klienta. Służymy fachowym doradztwem i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Zobacz także naszą ofertę na sprzęt sportowy do siatkówki, trybuny sportowe i słupki do tenisa