Zestawy do tenisa ziemnego

W ostatnim czasie tenis ziemny zyskuje na popularności. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to sport dający mnóstwo satysfakcji i doskonale kształtujący sylwetkę dzięki temu, że angażuje wszystkie partie mięśni. Jest to świetny sport, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tenis ziemny trenuje się zwykle na specjalnych kortach, ale nie stoi nic na przeszkodzie by miejsce do treningu przygotować na boisku, sali gimnastycznej czy halach sportowych, za pomocą oferowanych przez nas przenośnych zestawów do tenisa ziemnego.

ZASTAWY DO TENISA ZIEMNEGO - KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości zestawy do tenisa ziemnego w różnych wariantach. Są niezwykle wygodne i bezpieczne, pozwalając tym samym stworzyć kort tenisowy w dowolnym miejscu - np. boisku szkolnym czy sali gimnastycznej.

Przenośny zestaw do tenisa ziemnego jest niezwykle prosty w montażu i nie wymaga mocowania go na stałe w podłożu. Po zakończonym treningu czy turnieju zestaw ten w bardzo prosty i szybki sposób można zdemontować i schować. Nasze zestawy treningowe do tenisa są przystosowane do gry zarówno profesjonalnej, jak i amatorskiej.

PROFESJONALNY ORAZ AMATORSKI TRENING DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Profesjonalny zestaw treningowy do tenisa ziemnego posiada aluminiowe słupki (80 cm /80 cm), a także mechanizm naciągowy śrubowy wewnątrz słupka, co znacznie ułatwia odpowiednie ustawienie i naciągnięcie siatki. Posiadamy wysokiej klasy siatki do tenisa ziemnego dostosowane do specyfiki gry. Są one odporne na uderzenia, a także warunki atmosferyczne, a więc wyróżniają się dużą żywotnością oraz spełniają wszelkie normy i standardy. Znajdujący się w naszej ofercie profesjonalny zestaw treningowy do tenisa spełnia wymagania normy Międzynarodowej Federacji Tenisa (ITF).

Proponujemy również zestaw treningowy do tenisa ziemnego dla dzieci oraz młodzieży. Jest on dostępny w dwóch różnych wymiarach:

- 6,0 m x 0,7 m;

- 3,0 m x 0,7 m.

Przenośny zestaw do tenisa ziemnego pozwoli zachęcić dzieci i młodzież do aktywności fizycznej oraz odkryć radość z nauki i gry w tenisa, która z całą pewnością zapewni im dużo frajdy i satysfakcji.

Oferowane przez nas zestawy do tenisa ziemnego dla dzieci są kompletne i gotowe do montażu. Są wyposażone w stabilny stelaż oraz siatkę. Poza tym są niezwykle łatwe w montażu i demontażu, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Podobnie jak profesjonalny zestaw do tenisa ziemnego wyróżniają się dużą odpornością i są w pełni dostosowane do wymagań i specyficznych warunków gry. Bez wątpienia przenośny zestaw do tenisa ziemnego dla dzieci będzie odpowiedni do montażu na sali gimnastycznej, sportowej czy boisku pozwalając dzieciom uczyć się gry oraz ją doskonalić.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria tenisowe, jak na przykład: stanowiska sędziowskie, siatki rozdzielające korty tenisowe czy też profesjonalne linie do tenisa ziemnego, dzięki którym w prosty sposób można przygotować w pełni profesjonalny kort tenisowy dla zawodowców i amatorów.