Piłkochwyty na boiska do piłki nożnej

Sport to zdrowie, ponieważ nie tylko kształtuje sylwetkę, wzmacnia organizm i zwiększa jego wydolność, ale również zapewnia dobre samopoczucie na co dzień. Regularna aktywność fizyczna dba więc o ciało i ducha.

Niemniej jednak uprawianie sportu musi być bezpieczne. Zarówno boiska profesjonalne, jak i rekreacyjne powinny być odpowiednio wyposażone i zabezpieczone, by podejmowana na nich aktywność fizyczna była bezpieczna. Istotnym elementem zabezpieczającym boiska różnego typu są tak zwane piłkochwyty, których nie mogło zabraknąć w asortymencie naszego sklepu.

PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE KAŻDEGO BOISKA

Bezpieczeństwo obiektów sportowych jest dla nas sprawą priorytetową. W ofercie naszego sklepu znajduje się wysokiej jakości i profesjonalny sprzęt sportowy oraz akcesoria różnego typu, które zapewniają nie tylko komfort gry, ale również jej bezpieczeństwo na poziomie amatorskim czy zawodowym.

Proponujemy więc profesjonalne piłkochwyty, stanowiące idealne zabezpieczenie rożnych obiektów sportowych - zewnętrznych i wewnętrznych. Są one wykonane z nowoczesnych materiałów wysokiej jakości cechujących się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

- Piłkochwyty zewnętrzne -

Piłkochwyty zewnętrzne mogą być mocowane na słupkach metalowych bądź aluminiowych i będą stanowiły doskonałe zabezpieczenie obiektów takich jak na przykład:

- korty tenisowe;

- pola golfowe;

- boiska szkolne;

- boiska plażowe;

- rekreacyjne publiczne boiska;

- boiska do piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki.

Oferujemy rożnego rodzaju piłkochwyty, które są dostosowane do rozmaitych boisk w zależności od ich przeznaczenia i specyfiki rozgrywek na nim się odbywających. Tego typu rodzaj zabezpieczeń uniemożliwia choćby wypadnięcie piłki poza boisko i zapewnia ochronę widzom na trybunach. Piłkochwyty mogą również być wykorzystywane do rozdzielenia boiska, zwiększając komfort i bezpieczeństwo gry na wszystkich wydzielonych stanowiskach do gry.

- Siatki osłonowe wewnętrzne -

Nad bezpieczeństwem gry w halach sportowych czuwają z kolei siatki zabezpieczające na przykład okna, oświetlenie sufitowe czy trybuny, a nawet ściany. Dostępne w naszym sklepie siatki osłonowe są wytrzymałe i dostosowane do specyfiki różnego typu rozrywek. Oferowane są w rożnych wielkościach oraz o różnym splocie, co pozwala na ich szerokie zastosowanie.

AKCESORIA DODATKOWE

Oczywiście zadbaliśmy o bogatą ofertę dodatkowych akcesoriów oraz elementów montażowych do oferowanych przez nas piłkochwytów.

Są to między innymi:

- obciążenia dolnej krawędzi piłkochwytu w postaci linki w różnych wariantach,

- wzmocnienia, osłony i zastrzały do słupków;

- bramy wjazdowe i wejściowe;

- haczyki PP, karabińczyki, linki;

- wsporniki i tuleje mocujące.

GWARANCJA JAKOŚCI I FACHOWE DORADZTWO

Współpracujemy z wieloma obiektami w kraju i za granicą. Naszym doświadczeniem chętnie się dzielimy służąc fachowym doradztwem by każdy nasz Klient otrzymał najwyższej jakości sprzęt dostosowany do swoich potrzeb.

Proponujemy również kabiny dla zawodników, mury piłkarskie i akcesoria do piłki nożnej