Elektroniczne tablice wyników na hale sportowe

Chyba żadne rozgrywki sportowe nie są tak emocjonujące jak te, które dotyczą gier zespołowych. Na trybunach potrafią one zgromadzić nawet tysiące fanów sportu, ale też po prostu osoby lubiące prawdziwe gorące emocje. Widowiska sportowe tego typu organizowane są z rozmachem, jednak nawet w tych lokalnych i o małym zasięgu jedno się nie zmienia - w czytelny sposób dla widzów oraz członków drużyn muszą być publikowane wyniki. Robi się to na bieżąco w czasie rzeczywistym, do czego służą tablice wyników na hale sportowe. Czytaj więcej...

ELEKTRONICZNA TABLICA WYNIKÓW NA HALĘ SPORTOWĄ

Publikowanie czasu pozostałego do końca rozgrywki, wyników uzyskiwanych przez poszczególne drużyny w czasie rzeczywistym, odbywa się dzięki tablicom wyników. Nawet nieduże obiekty sportowe dobrze jest wyposażyć w tego typu sprzęt, który szybko podnosi prestiż obiektu, pozwala na organizowanie różnych wydarzeń sportowych. W naszym sklepie znajduje się bardzo szeroki wybór tablic tego typu. Są one dedykowane zarówno do profesjonalnych obiektów sportowych, w których organizowane są duże wydarzenia, ale też na boiska sportowe i hale szkolne oraz wszędzie tam, gdzie odbywają się tego typu gry. Szeroki wybór elektronicznych tablic wyników w różnych wielkościach oraz z różnymi przydatnymi funkcjami, znajdą Państwo w naszym sklepie w bardzo przystępnych cenach.

PROFESJONALNE TABLICE WYNIKÓW NA HALE SPORTOWE

Profesjonalne elektroniczne tablice wyników na hale sportowe posiadają między innymi takie funkcje, jak sterowanie za pomocą pilota. Ten sposób obsługi tablice wyświetlającej wyniki jest niezwykle prosty, można powiedzieć, że wręcz intuicyjny. Pozwala szybko i bezbłędnie aktualizować wyniki uzyskiwane przez konkretne drużyny. Tablice zapewniają bardzo dobrą widoczność nawet z dużych odległości, co jest niezwykle ważne w przypadku dużych obiektów.

Do popularnych wskazywanych przez tablicę parametrów należą między innymi:

  •  czas rzeczywisty,
  •  czas gry ustawiony w dowolnej konfiguracji w zakresie od 0 do 90 minut,
  •  czas 24 sekund na tablicy,
  •  wynik gry w przedziale 0- 199,
  •  stan setów / przewinień w zakresie 0 - 9,
  •  nazwy drużyn.

Tak jak wspominano już powyżej, tablice różnią się między sobą wymiarami, wagą, ale też sposobem zasilania. Dedykowane są zarówno do rozgrywek profesjonalnych drużyn, ale też drużyny juniorów oraz rozgrywek szkolnych. Są doskonałym sposobem na uświetnienie imprezy sportowej.

W JAKICH HALACH SPRAWDZĄ SIĘ ELEKTRONICZNE TABLICE WYNIKÓW

Elektroniczne tablice wyników będą doskonałym wyposażeniem hal sportowych, stadionów oraz innych obiektów sportowych, w których rozgrywają się między innymi mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy wreszcie piłki ręcznej. Widoczność wielu modeli z dużych odległości zapewnia komfortowe śledzenie wyników obydwu drużyn. Dodatkowa możliwość ustawienia sygnalizacji dźwiękowej to jeszcze więcej emocji podczas rozgrywek. Profesjonalne, wytrzymałe oraz proste w obsłudze elektroniczne tablice, o dużej trwałości i doskonałym designie, to najlepsza pozycja na rynku.
Polecamy również siatki osłonowe i kotary grodzące oraz trybuny i siedziska sportowe na hale i boiska sportowe.