Street workout - podstawa


STREET WORKOUT PODSTAWA

Podstawa do treningu Street workout to gotowy zestaw przygotowany do montażu. Proponujemy wyłącznie urządzenia do ćwiczeń wysokiej klasy, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Wykonanie z dbałością o najmniejsze detale sprawia, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu, a więc inwestycja nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Masz wątpliwości? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą wykwalifikowaną obsługą, która odpowie na zadane pytania oraz udzieli szczegółowych informacji. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Siłownia zewnętrza podstawa do treningu znajdująca się w naszej ofercie to gwarancja ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne i negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia śladów użytkowania czy też deformacji. Wysokojakościowa konstrukcja przez długi czas będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Precyzyjne wykończenie detali, to tylko jedna z wielu zalet. Powierzchnia została kompleksowo zabezpieczona przed procesami korozyjnymi, a więc nie trzeba obawiać się pojawienia rdzy. Z tego względu oferowana przez nas konstrukcja do siłowni zewnętrznej odporna będzie na uszkodzenia, które mogłyby być spowodowane przez różne czynniki atmosferyczne.

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA

Bazy street workout z drabinkami projektowane są zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami oraz standardami. Ergonomiczne konstrukcje nie stanowią żadnego zagrożenia dla użytkowników. Gwarantują nieprzeciętny komfort użytkowania, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Zapewniają wysoką różnorodność ćwiczeń, a więc wszystko zależy od posiadanego planu treningowego. Oferowane podstawy treningowe znakomicie wpływają na ogólną kondycję organizmu. Dzięki nim można rozwijać górne partie mięśniowe. Podciąganie na drążkach zaliczane jest do jednych z najważniejszych ćwiczeń ogólnorozwojowych. Istotne jest jednak to, aby zastosować poprawną technikę - w innym przypadku można nabawić się kontuzji.

ESTETYCZNE WYKOŃCZENIE DETALI

Każda street workout baza dostępna w naszej ofercie została estetycznie wykończona, a więc nie ma tutaj mowy nawet o najdrobniejszych niedociągnięciach. Konstrukcja pomalowana na kolory z palety RAL jest idealnie gładka i pozbawiona nierówności. Nie będzie ona szpecić otoczenia, a więc można umieścić ją w niemal dowolnym miejscu. Proces montażu przebiega intuicyjnie, a zarazem sprawnie. Dokładna instrukcja producenta ułatwia zadanie. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria montażowe, a więc nie ma konieczności ich osobnego zakupu.

UCZCIWE CENY

Każda siłownia zewnętrzna dostępna w naszej ofercie jest przystosowana do eksploatacji w najcięższych warunkach otoczenia. Czynniki atmosferyczne nie stanowią żadnego zagrożenia. Konstrukcja może zostać wyeksponowana na porywisty wiatr, śnieg, deszcz, skrajne temperatury, czy też promieniowanie słoneczne. Zapewniamy dogodne warunki zakupu - zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą, aby poznać dokładną kwotę. Street workout baza do ćwiczeń z pewnością przyda się na wielu siłowniach zewnętrznych!

Asortyment naszego sportowego sklepu internetowego Sport Transfer jest o wiele szerszy, więc warto zapoznać się z pozostałymi towarami znajdującymi się w ofercie!