Tenis ziemny


KATALOG - TENIS ZIEMNY siatkowka_plazowa_strona_tytulowa

Staramy się być wszędzie tam, gdzie możemy zaszczepić bądź pielęgnować miłość do sportu. W związku, z tym w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć najwyższej jakości sprzętu niezbędnego do zawodowej i amatorskiej gry w tenisa ziemnego na mniej lub bardziej profesjonalnych kortach.

RÓŻNORODNA I KOMPLEKSOWA OFERTA

Sprzęt do tenisa znajdujący się w naszym sklepie będzie doskonały dla zawodowców i amatorów oraz pozwoli przeprowadzać treningi i rozgrywki na najwyższym poziomie. Proponujemy wysokiej klasy siatki do tenisa ziemnego w kilku wariantach, a także siatki rozdzielające korty od siebie w ten sposób, aby zapewnić komfort gry i uniemożliwić przedostanie się piłek na korty obok.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio dopasowana siatka do tenisa ziemnego zapewnia właściwy komfort użytkowania kortu, przekładając się tym samym na jakość gry. Dlatego oferowane przez nas siatki posiadają praktyczne obszycie oraz wyróżnia je trwałość i wysoka odporność na warunki atmosferyczne.

Ponadto w ofercie sklepu znajdują się również profesjonalne słupki do tenisa ziemnego, zapewniające właściwe naciągnięcie siatki, jak również profesjonalny przenośny zestaw do tenisa niewymagający kotwienia w podłożu (prosty montaż i demontaż). Przenośne zestawy mają zastosowanie na kortach, gdzie nie można zastosować tradycyjnego montażu słupków do tenisa ziemnego za pomocą tulei mocowanych w podłożu. Grę w tenisa ciężko sobie również wyobrazić bez sędziego nadzorującego przebieg spotkania. W związku z tym proponujemy komfortowe stanowiska sędziowskie do tenisa ziemnego w dwóch wariantach - standardowym, wykonane ze stali i profesjonalnym wykonane z aluminium. Zapewniają sędziom odpowiednią perspektywę, a poza tym są wygodne i bezpieczne.

Profesjonalny sprzęt tenisowy obejmuj także elementy montażowe do tenisa, blendy tenisowe (osłony kortu przed słońcem i innymi czynnikami atmosferycznymi) oraz różnego typu akcesoria tenisowe (np. profesjonalne linie do tenisa, pas napinający do linii, podpórki do gry singlowej, siatka do wyrównania kortu czy też wózki na słupki).

W naszej ofercie znajdują się również piłkochwyty na korty tenisowe oraz siatki osłonowe. Piłkochwyty wokół kortu tenisowego pozwalają zapobiec wypadaniu piłek poza pole gry, co zwiększa komfort gry zarówno profesjonalistom jak i amatorom.

NAUKA GRA W TENISA

Według nas regularna aktywność fizyczna to nie tylko lepsze zdrowie, ale i samopoczucie. Gra w tenisa ziemnego doskonale kształtuje sylwetkę, angażując wszystkie partie mięśni oraz daje mnóstwo satysfakcji, a więc warto spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. W naszej ofercie znajdują się przenośne zestawy do nauki gry w tenisa w dwóch wymiarach — idealne dla dzieci, ale nie tylko. Dzięki nim nauka gry w tenisa będzie łatwiejsza i bardziej komfortowa.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO W PARZE Z FUNKCJONALNOŚCIĄ I KOMFORTEM

Tenis ziemny wymaga odpowiedniego sprzętu, który będzie gwarantował bezpieczeństwo treningów i rozgrywek. W związku z tym asortyment naszego sklepu obejmuje jedynie sprzęt najwyższej jakości, spełniający normy europejskie oraz posiadający niezbędne certyfikaty. Najwyższa jakość sprzętu do tenisa zapewnia bezpieczeństwo, ale i znacznie podnosi komfort gry. Funkcjonalne rozwiązania pozwalają stworzyć profesjonalny kort tenisowy niemalże w każdych warunkach — na sali gimnastycznej, hali sportowej, boisku.

PROFESJONALIZM OBSŁUGI

Mamy wieloletnie doświadczenie, które daje nam przewagę na rynku. Wyróżnia nas profesjonalizm w zakresie usług i towarów. Służymy fachową pomocą i doradztwem.

Polecamy również siatki na bramki do piłki nożnej plażowej oraz plażową arenę - przenośne boisko do sportów plażowych!