Szafy, regały magazynowe

PROFESJONALNE REGAŁY I SZAFY MAGAZYNOWE NA SPRZĘT SPORTOWY

W każdym profesjonalnym obiekcie sportowym powinny znaleźć się pojemne i funkcjonalne szafy na sprzęt sportowy. W dużej mierze to właśnie dzięki meblom sportowym możliwe jest uporządkowanie sprzętu i akcesoriów sportowych, co zapewnia porządek i znacząco wpływa na bezpieczeństwo na obiektach sportowych. Z tego względu regały i szafy magazynowe są niezbędnym elementem na obiektach sportowych.

SOLIDNE I WYTRZYMAŁE MEBLE SPORTOWE

Szafy sportowe doskonale sprawdzą się zwłaszcza w pomieszczeniach trenerskich, klubach fitness, siłowniach albo na salach gimnastycznych. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne szafy z drzwiami otwieranymi i przesuwanymi, które doskonale sprawdzą się na stosunkowo niewielkim zapleczu hal sportowych. Godne polecenia są przede wszystkim lakierowane szafy wykonane ze stali, które są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również łatwe w utrzymaniu czystości. Aby zabezpieczyć się przed kradzieżą i aktami wandalizmu, warto wybrać meble zamykane na klucz. W oferowanych przez nas szafach zamontowane są półki, szuflady, haki i wanienki, dzięki którym zdecydowanie łatwiej jest segregować sprzęt i utrzymać porządek.

JAKIE ZALETY MAJĄ SZAFY SPORTOWE

Oryginalne regały i szafy magazynowe na sprzęt sportowy to bardzo uniwersalne meble, które mogą pochwalić się bardzo szerokim zastosowaniem. Nowoczesne meble sportowe od renomowanych producentów wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania spełniać będą swoje podstawowe zadania i co najważniejsze w dalszym ciągu prezentować będą się bardzo okazale. Meble z blachy stalowej są dodatkowo zabezpieczone przed korozją. Na szczególną uwagę zasługuje także proszkowa technologia malowania, dzięki której nie ma nawet najmniejszych problemów z odpryskiwaniem farby. Wnętrze regałów sportowych zaprojektowano w taki sposób, aby bez żadnego większego problemu można było pomieścić różnorodny sprzęt sportowy. W profesjonalnych szafach magazynowych można przechowywać nie tylko drobne akcesoria typu gwizdek sędziowski, ale również większe akcesoria i odzież sportową.

ZASTOSOWANIE MEBLI SPORTOWYCH

Regały i szafy magazynowe na sprzęt sportowy ze sklepu SPORT TRANSFER są funkcjonalne i uniwersalne, dlatego też można je idealnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Na szczególną uwagę zasługuje opcja dodatkowego wyposażenia na przykład w szuflady ramowe, haki albo specjalne schowki na piłki. Szafy sportowe zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można było dowolnie regulować wysokość wybranych elementów. Oferowane przez nas meble sportowe są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL, dzięki czemu można zakupić je w kolorze pasującym do pomieszczenia. Wybierając nowe meble sportowe warto zwrócić uwagę nie tylko na ich solidność wykonania i funkcjonalność, ale także na estetykę. Oryginalne i ergonomiczne meble są najlepszą wizytówką każdego obiektu sportowego, dlatego też nie warto na nich oszczędzać.

NIEZAWODNE MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

Oferowane przez nas meble pokryte są specjalną powłoką antymikrobiologiczną, która zapewnia doskonałą ochronę przed skażeniem. W dużej mierze to właśnie dzięki tej technologii można zatrzymać rozpowszechnianie się groźnych mikroorganizmów. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii, zapewniamy ćwiczącym bezpieczeństwo.

Polecamy również zapoznać się z ofertą na plażową arenę oraz trybuny i siedziska.