Street workout - zestawy

PROFESJONALNE ZESTAWY STREET WORKOUT DLA WYMAGAJĄCYCH

Profesjonalne zestawy street workout pozwalają nie tylko spalić zbędne kalorie, ale również poprawić wydolność tlenową, równowagę i wyrzeźbić sylwetkę. Street workout angażuje praktycznie wszystkie mięśnie ciała, dlatego też systematyczne treningi przynoszą satysfakcjonujące efekty nawet w bardzo krótkim okresie.

PROFESJONALNA SIŁOWNIA PLENEROWA

Street workout wbrew pozorom jest dość trudną do opanowania odmianą treningu z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała. Ćwiczenia wymagają nie tylko ogromnego samozaparcia, ale również doskonałej sprawności fizycznej. Aby ułatwić sobie nieco zadanie warto postawić na niezawodne zestawy sprzętu do siłowni zewnętrznej. Godne polecenia są przede wszystkim niezawodne zestawy wykonane w całości z solidnych profili i rur stalowych, które są ocynkowane i pomalowane na dowolny kolor.

TRENING SIŁOWY Z WYKORZYSTANIEM WŁASNEJ MASY CIAŁA

Street workout najprościej rzecz mówiąc polega na wykorzystaniu do codziennego treningu elementów zabudowy miejskiej. Mowa tutaj przede wszystkim o różnego typu ławeczkach, murkach i barierkach. Coraz większą popularność zdobywa także profesjonalny sprzęt do siłowni zewnętrznej zestawy. Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o osobach trenujących kalistenikę. Klasyczne zestawy street workout składają się przede wszystkim z funkcjonalnych drabinek, drążków do podciągania, uchwytów, worków bokserskich, poręczy i wyciągów górnych.

NA JAKIE ZESTAWY STREET WORKOUT POSTAWIĆ?

Dobre zewnętrzne street workout zestawy do treningu powinny zawierać drabinkę, która doskonale wzmacnia mięśnie ramion, nóg, brzucha, pleców i klatki piersiowej. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą usprawnić ruch kończyn i jednocześnie znacząco poprawić wydolność krążeniowo-oddechową. Dzięki drabinkom można wykonać wiele ćwiczeń w zwisie. Godny polecenia jest także drążek street workout, który doskonale wzmacnia mięśnie ramion i nóg. Wybierając nowe street workout zestawy do treningu na zewnątrz warto zwrócić uwagę na długość i wysokość drążka. Z praktycznego punktu widzenia najlepiej postawić na zestawy modułowe, które mogą być dowolnie łączone i które w razie potrzeby można szybko rozbudować.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA PORZĄDNY SPRZĘT DO SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ?

Korzyści z uprawiania street workout jest bardzo wiele, dlatego też warto jak najszybciej rozpocząć treningi. Ćwiczenia wykonuje się w pełnych zakresach ruchu, dlatego też są bardzo bezpieczne. Dobry zestaw street workout można wykorzystać do zbudowania siły i wytrzymałości. Jest to w chwili obecnej najciekawsza alternatywa dla zwykłej siłowni. Street workout zestawy do treningu na zewnątrz idealnie nadają się do rozgrzewki. W dużej mierze to właśnie dzięki nim można poprawić koordynację i równowagę. Zestaw street workout jest dobrym wyborem nie tylko dla klientów prywatnych, ale również dla gmin, placówek oświatowych i wielu innych podmiotów, które chcą zadbać o zdrowie pracowników, podopiecznych czy mieszkańców. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na sprzęt na siłownię zewnętrzną oraz sprzęt do Crossfitu!