Słupki do siatkówki

Trwałe i wytrzymałe słupki do siatkówki, to niezbędny element każdego boiska. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie profesjonalne rozwiązania, wykonane z najtrwalszych i wytrzymałych materiałów. Nasze słupki do siatkówki cechuje wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo.

PROSTOTA I WYTRZYMAŁOŚĆ SŁUPKÓW DO SIATKÓWKI

Oferowane przez nas słupki do siatkówki, to gwarancja jakości. Wykonane są z profilu aluminiowego lub stalowego. Dzięki wysokiej klasy mocowaniom instalacja słupków nie jest trudna. Zastosowanie w nich wzmocnienia, doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach silnych oddziaływań fizycznych, jak i podczas niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Poszczególne elementy łączeniowe implementują się w prosty sposób, co przedkłada się na ich niezawodność i ergonomię.

NA ZEWNĄTRZ CZY DO HALI ? JAKIE SŁUPKI DO SIATKÓWKI WYBRAĆ

Zaletą naszych produktów jest ich uniwersalność, dzięki której można je wykorzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Zwłaszcza dotyczy do słupków przenośnych. Lżejsze konstrukcje słupków, oparte na profilach aluminiowych, świetnie sprawdzą się zarówno w hali sportowej jak i na boisku zewnętrznym. W naszej ofercie znajdą Państwo również słupki do siatkówki wykonane z profilu stalowego, który zabezpieczony jest przez cynkowanie ogniowe. Zarówno słupki wykonane ze stali cynkowanej ogniowo jak i te wykonane z aluminium będą Państwu służyć przez lata na boiskach zewnętrznych, ponieważ są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

WYTRZYMAŁE MOCOWANIE SIATKI

Kolejnym atutem naszych słupków do siatkówki, jest możliwość stabilnego i trwałego zamocowania siatki. Profesjonalne słupki umożliwiają jej zamontowanie nawet w sześciu punktach, co przedkłada się na jej stabilne umocowanie. Co więcej, taki sposób montażu sprawia, że siatka do siatkówki jest równomiernie naciągnięta.

NORMY I WYMAGANIA

Ważną zaletą naszych słupków do siatkówki, jest spełnienie wszystkich norm związanych z wymogami polskich i światowych federacji siatkarskich. Odpowiednia konfiguracja techniczna słupka umożliwia jego wykorzystanie zarówno podczas imprez amatorskich, jak i bardziej profesjonalnych spotkań nawet tych na szczeblu międzynarodowym.

Podsumowując, nasze słupki do siatkówki to nie tylko efektowny wygląd, ale przede wszystkim duża wytrzymałość i gwarancja bezpieczeństwa graczy. Mogą Państwa zainteresować również siatki do siatkówki oraz elementy montażowe do siatkówki.

MASZ PYTANIA ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do prezentowanej przez nas oferty, koniecznie prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, zadawane zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową. Polecamy pozostały sprzęt do siatkówki taki jak siatki do siatkówki