Zestawy urządzeń montowane na słupie

Coraz większym powodzeniem cieszy się zdrowy styl życia, w tym ćwiczenia. Nie ma nic przyjemniejszego niż trening na świeżym powietrzu, szczególnie jeśli ta "zewnętrzna siłownia" należy do nas i możemy z niej korzystać za darmo w dogodnym dla nas czasie. Niezliczone korzyści płynące z ćwiczeń na świeżym powietrzu jedynie zachęcają, aby skorzystać z siłowni na dworze, które zyskują coraz większą popularność wśród zarówno młodych, jak i starszych ludzi. Czytaj więcej...
Bardzo dużą korzyścią jest to, że oferowane przez nas siłownie nie wymagają dodatkowych kosztów, gdyż zadbaliśmy o każdy szczegół projektując każdą z części. Te niepozorne zestawy do ćwiczeń potrafią zmęczyć ćwiczącego i sprawić, że poprawi znacznie swoją sylwetkę.

Ważne jest to, że wykwalifikowani specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia i doradzają najlepsze zestawy, aby podczas ćwiczeń było zaangażowane jak najwięcej mięśni. Oprócz tego na każdym urządzeniu są naklejone instrukcje obsługi, aby nie narazić się na niepotrzebne kontuzje.

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z URZĄDZEŃ DO ĆWICZEŃ ?

Z urządzeń poniżej może skorzystać każdy, a maksymalne obciążenie każdego z poszczególnych elementów to aż 130 kilogramów. Ćwiczący może mieć najmniej 140 centymetrów wzrostu, także z naszych urządzeń mogą korzystać również dzieci. Nie dziwi zatem, że nasze rozwiązania zyskują bardzo dużą popularność w szkołach.

URZĄDZENIA DO ĆWICZEŃ

Proponowane przez nas produkty stanowią podwójny zestaw urządzeń do ćwiczeń. Są one zamocowane na solidnym słupie. Można wybrać ten sam rodzaj przyrządu po obu stronach, albo dobrowolnie połączyć ze sobą różne zestawienia. gwarantujemy świetną zabawę oraz bezpieczeństwo w użytkowaniu naszego sprzętu.

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA - MATERIAŁY, Z KTÓRYCH SĄ STWORZONE PRODUKTY

Z racji tego, że zewnętrzna siłownia znajduje się na dworze i montujemy ją na stałe, jest również narażona na działanie warunków atmosferycznych (słońce, deszcz, śnieg, wiatr). Z racji wysokiej jakości produktów, wszystkie części zestawu urządzeń montowanych na słupie są pokryte specjalną powłoką cynkową. Zapobiega to korozjom i innym wszelkim uszkodzeniom, ponadto pełni funkcję estetyczną. Wahadło może być zrobione z aluminium ryflowanego, bądź ze stali nierdzewnej.

Bardzo korzystne jest ćwiczenie na siłowni zewnętrznej szczególnie przy problemach zdrowotnych w celu rehabilitacji oraz wymasowaniu bolesnych miejsc. Wzmacniają sylwetkę, jak i poprawiają nastrój.

Ceny naszych zestawów urządzeń montowanych na słupie są bardzo przystępne dla każdego, z naszych urządzeń korzystają zarówno zakłady pracy, szkoły, jak i klienci indywidualni polscy oraz zagraniczni.
Producent oferuje nawet 36 miesięcy gwarancji na każdy z zakupionych sprzętów.

Nie trzeba wykupować żadnych karnetów, nie trzeba wstydzić się innych ludzi na siłowni. Dzisiaj z łatwością można zainwestować we własną siłownię, która przyniesie niezmiernie dużo korzyści i radości ćwiczącemu, a oprócz tego można zyskać zupełnie nową sylwetkę nie czując, że się ćwiczy. Polecamy pozostały sprzęt na siłownię zewnętrzną oraz sprzęt do gry w tenisa stołowego