Karuzele

BEZPIECZNE I FUNKCJONALNE KARUZELE NA PLAC ZABAW

Karuzela obok huśtawki i piaskownicy, jest podstawowym wyposażeniem każdego profesjonalnego placu zabaw. Karuzela doskonale nadaje się do ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej. Jest to idealny wybór dla dzieci, które chcą wzmocnić nie tylko mięśnie nóg, ale również plecy. Zabawa na karuzeli, to przede wszystkim wspaniała rozrywka z rówieśnikami.

SZEROKA I RÓŻNORODNA OFERTA

Karuzele dla dzieci dostępne są w wielu różnych wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie Sport Transfer do wyboru są nie tylko klasyczne karuzele obrotowe i krzyżowe, ale również karuzele tarczowe i słupowe, które z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność. Dla małych dzieci najlepszym wyborem będą oczywiście karuzele z wygodnym siedziskiem albo modele, które w swoim działaniu przypominają klasyczną hulajnogę. Aby wprowadzić karuzelę w ruch niezbędna jest oczywiście siła mięśni. Dzieci stają na specjalnej tarczy i odpychają rękoma lub nogami. Oferta jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu można wybrać modele, które przeznaczone są dla dzieci w każdym przedziale wiekowym.

DLA KOGO?

Profesjonalne karuzele dla dzieci doskonale sprawdzą się nie tylko w przedszkolach, ale również są niezbędnym wyposażeniem placów zabaw. Nowoczesne karuzele coraz częściej można spotkać również w parkach i przestrzeni miejskiej. Praktycznie na każdym nowoczesnym osiedlu tworzone są place zabaw dla dzieci, na których ważnym elementem jest karuzela. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby karuzelę zamontować na prywatnej posesji. Dzięki niej dzieci będą mogły poprzez zabawę popracować nad motoryką i wieloma innymi przydatnymi umiejętnościami, co wpłynie na ich prawidłowy rozwój fizyczny.

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Oryginalne karuzele na plac zabaw powinny oczywiście zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też koniecznie muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Godne polecenia są karuzele w całości wykonane z rur i profili stalowych, które nawet po wielu latach użytkowania prezentować będą się bardzo okazale i co najważniejsze w dalszym ciągu spełniać będą swoje podstawowe zadania. Jeżeli chodzi o same siedzisko, to najlepszym wyborem są oczywiście modele antypoślizgowe. Godna polecenia jest karuzela na plac zabaw pokryta specjalnym podkładem cynkowym, która malowana jest proszkowo. Karuzele tego typu bez żadnego większego problemu poradzą sobie nawet w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście atestowane i certyfikowane karuzele na plac zabaw, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

JAKIE KARUZELE WYBRAĆ?

Na placach zabaw największym zainteresowaniem cieszą się karuzele krzyżowe, na których jednocześnie może bawić się nawet czwórka dzieci. Karuzele krzyżowe są bardzo proste w montażu, a co najważniejsze, mogą się na nich bawić dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Godne uwagi są również karuzele Twist, na których można bawić się w pojedynkę. Nie można zapominać również o klasycznych karuzelach tarczowych z ramionami do chwytania. Ciekawą propozycją mogą okazać się karuzele ogrodowe, które są najlepszą wizytówką posesji.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty na sprzęt do gimnastyki dla dzieci oraz materace gimnastyczno-asekuracyjne.