Piłka nożna

Piłka nożna to najpopularniejszy sport nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. W naszym kraju zrzeszonych jest kilka tysięcy klubów, które grają na różnych szczeblach rozgrywek. To, co je łączy to przede wszystkim odpowiednie przygotowanie do sezonu, w którym biją się o awans i zwycięstwa. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie odpowiedni sprzęt do piłki nożnej wykorzystywany podczas treningów.

BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ

Każdy klub piłkarski posiada kilka sekcji, w których trenują dzieci oraz dorośli. Treningi podzielone są na różne etapy, jednak w większości z nich występują akcenty strzeleckie, a więc konieczne jest posiadania bramki do piłki nożnej.

Czy to boisko treningowe czy meczowe, odpowiednie bramki z wymiarami spełniającymi wymagania FIFA to podstawowe wyposażenie bazy treningowej każdego klubu i boiska. W szczególności są one niezbędne do rozegrania jakiegokolwiek meczu.

Nie można także zapominać o sekcji dzieci, które jednak wykorzystują do treningów oraz rozgrywania spotkań bramki do piłki nożnej w mniejszych rozmiarach. Wszystkie bramki, odpowiednie do danego rocznika czy też wymagań klienta dostępne są w sekcji bramki do piłki nożnej w naszym sklepie.

AKCESORIA DO PIŁKI NOŻNEJ

Przepisy regulujące wszystkie normy rozgrywania spotkań piłkarskich określają jasno jakie akcesoria do piłki nożnej powinny się znajdować na wyposażeniu klubu. Jednymi z najważniejszych są chorągiewki wyznaczające narożniki boiska do gry w piłkę nożną. Jest to istotny element wyposażenia każdego boiska, oczywiście poza wyznaczonymi liniami.

Nasz sklep posiada również akcesoria do piłki nożnej przeznaczone dla sędziów piłkarskich. Oprócz strojów i obuwia oraz charakterystycznego gwizdka powinni posiadać chorągiewki, które pełnią funkcję sygnalizatorów. Jest to podstawowy atut ich pracy oraz komunikacji z sędzią głównym. Podczas zmian muszą oni także posiadać odpowiednie sygnalizatory świetlne, na których ukazuje się numer koszulki zawodnika opuszczającego boisko, jak i tego, który na nie wchodzi.

INNY SPRZĘT DO PIŁKI NOŻNEJ

W naszym sklepie kompleksowo zaopatrzyć się może każdy klub piłkarski. Wszystko to, czego potrzebuje znajduje się w odpowiednich sekcjach. Co jest potrzebne do prawidłowego treningu? Z pewnością podczas ćwiczenia rzutów wolnych idealnie sprawdzi się mur piłkarski, którego zadaniem jest symulowanie muru ustawionego z piłkarzy. Jest to świetna alternatywa, która może zastąpić ustawianie muru z kolegów z drużyny. Niekiedy taki trening może skończyć się kontuzją, któregoś ze współgraczy. Do dyspozycji klientów są mury dmuchane, jak i przenośne z tworzywa gumowo-plastikowego. Ich transport nie byłby komfortowy bez odpowiedniego wózka, który także dostępny jest w naszej ofercie.

Mecz piłkarski nie mógłby się odbyć, gdyby nie były na nim wyznaczone linie. Zrobić to można za pomocą profesjonalnych wózków do wyznaczania linii boiskowych i farby ekologicznej.

Ponadto w ofercie naszego sklepu znaleźć można znaczniki treningowe, pachołki, drabinki czy płotki, które są nieodłącznymi elementami każdego treningu. Wpływają one w bardzo dobry sposób na motorykę zawodników zwiększając przy tym jego umiejętności poruszania się po boisku.

PIŁKOCHWYTY

Bardzo ważnym wyposażeniem każdego boiska piłkarskiego są piłkochwyty, które instalowane są za bramkami do piłki nożnej. zapobiegają one wypadaniu piłek poza boisko po niecelnych strzałach na bramkę.

Nasz system piłkochwytów oparty jest o słupy aluminiowe lub stalowe. Pomiędzy nimi rozpięta jest za pomocą linki i karapińczyków mocujacych siatka poliprepylenowa o wysokiej wytrzymałości. Piłkochwyty dostosowane są do wymiarów boiska. Są odporne na różne warunki atmosferyczne.

Zobacz także naszą ofertę na sprzęt niezbędny do tenisa ziemnego i koszykówki