Słupki do siatkówki plażowej

Siatkówka plażowa to prawdziwa przyjemność. I nie chodzi tu wyłącznie o miło spędzony czas na świeżym powietrzu, ale też o rozwój własnego ciała i zdolności psychoruchowych. Oferujemy Państwu jedne z najlepszych słupków do gry w siatkówkę plażową, dzięki którym poczują się Państwo jak prawdziwi profesjonaliści. Słupki do siatkówki plażowej - kupuj tanio i bezpiecznie.

WYTRZYMAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Oferujemy słupki do siatkówki plażowej, których konstrukcja oparta jest na wysokiej klasy aluminiowych profilach. Odpowiednia konstrukcja, umożliwia łatwe przenoszenie przeciążeń, powstałych np. na skutek uderzenia piłki czy mocnego naciągnięcia siatki. Dzięki specjalnej konstrukcji, obciążenia te są w pełni kompensowane, co oczywiście przedkłada się na trwałość oferowanych przez nas rozwiązań. To jednak nie wszystko. Zastosowanie aluminium i dodatkowych elementów osłonowych, pozwala na skuteczne zabezpieczenie słupka i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania.

NOWOCZESNA KONSTRUKCJA MECHANIZMU NACIĄGAJĄCEGO SIATKĘ

Dostępne w naszej ofercie słupki do siatkówki, posiadają ultranowoczesny system naciągu mocowań siatki do siatkówki. Dzięki niemu możliwe jest ustawienie siatki na określonej wysokości, która będzie w ten sposób dopasowana do potrzeb graczy. To jednak nie wszystko. Dzięki nowatorskiemu systemowi naciągu, użytkownik będzie mógł sam go wyregulować. W ten sposób siatka do siatkówki plażowej uzyska odpowiednią sprężystość i nie będzie przeszkadzać w trakcie gry. Oczywiście wszystkie powyższe mechanizmy są odpowiednio zabezpieczone przed warunkami zewnętrznymi, co w dużym stopniu wpływa na ich trwałość i wytrzymałość.

STABILIZACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Nasze słupki do siatkówki plażowej wykonane są w oparciu o najlepsze i bezawaryjne mechanizmy. Zastosowanie klasycznych mimośrodów umożliwiło nie tylko efektowny naciąg siatki, ale też pozwoliło na jej ustabilizowanie w określonym położeniu. Dzięki temu nawet szybko lecąca piłka, nie osłabi naciągu samej siatki. Wszystkie elementy składowe tego mechanizmu (a zwłaszcza element mimośrodowy) są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją i nie ulegną zniszczeniu nawet po wielu latach od momentu zakupu.

NORMY I WYMAGANIA

Oferowane przez nas słupki do siatkówki, spełniają wymagania światowych norm. W ten sposób możemy Państwa zapewnić, że dostarczane przez nas rozwiązania posiadają wszystkie certyfikaty, które potwierdzają, że nasz sprzęt sportowy jest zgodny polskimi i eurpejskimi normami. Oznacza to również, że powyższy sprzęt może być wykorzystywany również podczas profesjonalnych rozgrywek sportowych organizowanych w ramach większych turniejów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do produktów znajdujących się w naszej ofercie, chętnie odpowiemy na nie.

PODSUMOWANIE

Nasze słupki do siatkówki plażowej posiadają wszystkie cechy profesjonalnego sprzętu sportowego. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością, ergonomią i przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Jeśli więc poszukują Państwo profesjonalnych słupków (i nie tylko), koniecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową. Polecamy również siatki do siatkówki plażowej oraz akcesoria do siatkówki plażowej