Piłkochwyty do bramek

Piłkochwyty to niezawodne łapacze piłek, które powinny znaleźć się w każdej bramce do piłki ręcznej. Ciężko wyobrazić sobie gę w piłkę ręczną bez tego elementu. To dzięki niemu piłka zatrzymuje się na siatce.

WYTRZYMAŁE I ESTETYCZNIE WYKOŃCZONE PIŁKOCHWYTY

W naszej ofercie znajdują się piłkochwyty do bramki, które zostały wykonane z solidnych materiałów. Są to certyfikowane tworzywa, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jest to znakomita propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają jakość i żywotność produktu. Taka siatka pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest ona precyzyjnie wykończona.

Wytrzymałe piłkochwyty będą idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku profesjonalnych, jak i amatorskich obiektów sportowych. Ich zaletą jest nie tylko ponadprzeciętna trwałość, ale również korzystna cena zakupu. Są to produkty, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Nie przedzierają się pod wpływem silnego uderzenia. Siatka łagodzi uderzenie, a tym samym zatrzymuje piłkę.

SZEROKI WYBÓR PIŁKOCHWYTÓW NA BRAMKĘ

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był zróżnicowany i przystosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Szeroki wybór piłkochwytów sprawia, że bez trudu można dobrać odpowiedni element. Posiadamy siatki zgodne z wymiarami większości standardowych bramek. Rozmiar piłkochwytu elastycznie dopasowywany jest do potrzeb. Piłka skutecznie jest zatrzymywana, jednak nie jest ona opleciona materiałem. O wiele sprawniej wyjmiemy więc piłkę z piłkochwytu. Takie piłkochwyty stosowane są podczas wielu oficjalnych wydarzeń sportowych np. Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Są to produkty o jakości premium.

Wybierając piłkochwyty dobrze jest również zwrócić uwagę na ich obciążenie. Im jest ono większe, tym piłkochwyt stabilniej zachowuje się w bramce. Ponadto warto dopasować kolor do aranżacji obiektu, tak aby uzyskać spójną całość.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na akcesoria treningowe do piłki ręcznej i siatki osłonowe.