Płotki i bloki startowe

W dzisiejszym świecie sport to nie tylko pasja i sposób na utrzymanie zdrowia i sprawności. Sport to też biznes i show. Największe wydarzenia sportowe przyciągają zawsze najwięcej pieniędzy, a czołowi zawodnicy w różnych dyscyplinach to zawsze osoby świetnie rozpoznawane, często mające wręcz status gwiazdy.

Kiedyś ich droga rozpoczęła się po prostu od treningów w dzieciństwie. Dobry trener oraz odpowiednie wyposażenie, chociażby w sprzęt lekkoatletycznych, pozwalają osiągać doskonałe wyniki w biegach na czas czy skoku przez płotki.

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI SPRZĘT LEKKOATLETYCZNY

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór najlepszego sprzętu lekkoatletycznego, który znajdzie swoje miejsce zarówno na wyposażeniu szkół podstawowych i średnich, jak też profesjonalnych klubów sportowych. Naszą ofertę kierujemy zatem do szerokiego spektrum klientów, oferując produkty dla amatorów lub profesjonalistów. Nasze bloki startowe czy płotki treningowe charakteryzują się doskonałą jakością i niezawodnością. Inwestycja w tego typu sprzęt sportowy to inwestycja na lata. Poszczególne elementy wyposażenia takie jak na przykład płotek treningowy wyczynowy, będą doskonale służyły kolejnym pokoleniom sportowców. Wyposażenie klubu sportowego lub szkoły w taki sprzęt lekkoatletyczny pozwala na organizowanie profesjonalnych treningów. To właśnie dzięki temu dzieci i młodzież oraz ludzie dorośli mogą trenować w warunkach, które tak bardzo zbliżają się do tych podczas profesjonalnych zawodów.

DOSKONAŁE BLOKI STARTOWE DO WYPOSAŻENIA SZKOŁY LUB OBIEKTU SPORTOWEGO

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów bloków startowych. Blok startowy szkolno-treningowy, posiadający kolce na tartan i szpilki na żużel, to idealny sprzęt do wyposażenia właśnie dla szkół. Umożliwia on między innymi zorganizowanie szkolnych zawodów, ale też profesjonalne treningi dla młodych ludzi. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa, jest wytrzymała i bezpieczna, co gwarantuje zachowanie najwyższych standardów podczas treningów. Przeznaczony tylko na nawierzchnię tartanową, blok startowy aluminiowy wyczynów, to kolejny nasz hitowy produkt. Umożliwia bardziej stabilne zamocowanie na powierzchni tartanu, dzięki czemu może być wykorzystywany w profesjonalnych zawodach. Niezawodność tego typu sportowych akcesoriów to gwarancja, że zawody na wysokim poziomie odbędą się bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, tak naprawdę już na etapie startu zawodników.

PŁOTKI LEKKOATLETYCZNE WYCZYNOWE I TRENINGOWE ZE STALI

Bieg przez płotki to jedna z tych dyscyplin, które zawsze wzbudzają mnóstwo emocji. Trening tego typu biegu musi odbywać się z dobrej jakości płatkami treningowymi lub wyczynowymi. Płotek treningowy, stalowo-aluminiowy składany, to propozycja na wyposażenie szkół i klubów sportowych, w których trenują zawodnicy z grupy wiekowej juniorów i seniorów. Płotek wyczynowy to propozycja na profesjonalne biegi, organizowane podczas różnego rodzaju imprez sportowych lekkoatletycznych. Tego typu wyposażenie to niezawodna propozycja na każdą sportową imprezę.

Polecamy również sprzęt gimnastyczny do urozmaicenia treningów, a także sprzęt do siłowni zewnętrznej