Piłki do piłki nożnej halowej

PIŁKI OD HALÓWKI, CZYLI PIŁKA NOŻNA NA SALI SPORTOWEJ

Futsal, czyli piłka halowa, jest odmianą piłki nożnej, którą uprawia się na halach sportowych. Różni się nie tylko pod względem ilości graczy na boisku, ale również wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu. Najważniejsze są oczywiście piłki do halówki. Zobacz, co sklep Sport Transfer oferuje w tym zakresie!

PIŁKI DO PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - RÓŻNICE

Użycie odpowiedniego sprzętu ma niebagatelne znaczenie dla pełnej satysfakcji z rozgrywek piłki halowej. Jako że mecze rozgrywają się nie na trawie, ale na halach sportowych, piłki do halówki odznaczają się nieco innymi parametrami. Wymaga się od nich przede wszystkim tego, że zastosowane rozwiązania ułatwią prowadzenie i kontrolę piłki na twardym parkiecie czy innej nawierzchni hali sportowej. Z tego też względu różnią się przede wszystkim wagą, grubszym poszyciem, innym typem podkładu, dętką i zewnętrzną fakturą powierzchni.

Piłki do futsalu są przede wszystkim nieco mniejsze i lżejsze od tych używanych w piłce nożnej. Zewnętrzne poszycie ma specjalnie opracowaną ziarnistą powierzchnię, co sprawia, że piłka znacznie lepiej trzyma się podłoża. Nieco inny jest także wewnętrzny podkład. Użycie większej ilości specjalnej pianki powoduje, że piłki halowe nie odbijają się tak jak te do piłki nożnej i tym samym nie można ich kozłować. Do ich produkcji stosuje się również nieco lżejsze dętki, a piłka halowa powinna być zawsze mniej napompowana. Idealny obwód wynosi od 62 do 64 cm.

WYSOKA JAKOŚĆ TO PRIORYTET SKLEPU SPORT TRANSFER

Sprzęt do różnego rodzaju dyscyplin sportowych, w tym także piłki do piłki nożnej halowej, odznacza się bardzo dobrą jakością. Nacisk kładzie się przede wszystkim na odpowiednią jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie. W piłkach do halówki zastosowane zostały materiały odznaczające się wyjątkowymi parametrami, są szyte ręcznie, a wentyl Double-Lock zapewnia wysoką szczelność.

Produkty Sport Transfer zostały docenione na światowej arenie podczas największych imprez sportowych. Niektóre z produktów posiadają ważne międzynarodowe odznaczenia oraz wszystkie inne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Dzięki temu sprzęt sportowy jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zawsze jest idealnie dopasowany do osobistych preferencji. Jest to także zasługa doświadczonego zespołu, który zawsze służy fachowym doradztwem.

PIŁKI DO HALÓWKI PERSONALIZOWANE

Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, piłki do piłki nożnej halowej mogą zostać na specjalne życzenie spersonalizowane. Dzięki temu sprzęt może odznaczać się inną kolorystyką lub posiadać specjalny logotyp zgodny z indywidualnym projektem inwestora. Jest to świetna okazja, aby zaprezentować swoją firmę i uczynić ze sprzętu sportowego ważny element strategii marketingowej.

Piłki halowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają idealne warunki do uprawiania futsalu. Są również dostępne w bardzo bardzo atrakcyjnym przedziale cenowym.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty na sprzęt do piłki ręcznej oraz sprzęt do siatkówki.