Tenis stołowy

Na stronie znaleźć można najwyższej jakości sprzęt do tenisa stołowego oraz niezbędne akcesoria do tenisa stołowego. Oferujemy zarówno sprzęt całkowicie profesjonalny, przeznaczony dla zaawansowanych graczy, jak i dostosowany do potrzeb amatorów. W ofercie znajdują się stoły do gry w ping ponga, siatki, piłeczki i rakietki.

STOŁY DO TENISA STOŁOWEGO

Oferowane na stronie stoły to szeroki wybór sprzętu najwyższej jakości. Znaleźć tu można przede wszystkim stoły tenisowe przeznaczone do użytku wewnątrz budynku (wykonane z laminowanej płyty wiórowej), ale również modele przystosowane do użytku zewnętrznego. Profile wszystkich blatów wzmocnione zostały nadającymi dużą wytrzymałość metalowymi listwami, a niektóre jeszcze dodatkowymi narożnikami ochronnymi. Wszystkie stoły posiadają wysokiej jakości stalowe, malowane proszkowo stelaże, choć różnią się one między sobą pod względem konstrukcji. Różnice te przekładają się na różne systemy składania i zabezpieczenia stołów.

Każdy stół do ping ponga posiada w komplecie wysokiej jakości siatkę. Wielkość stołów dopasowana jest do międzynarodowych – olimpijskich standardów. Niektóre modele posiadają jednak możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu mogą być dostosowane do potrzeb młodszych zawodników. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość niezależnego regulowania długości poszczególnych nóg stołu, dzięki czemu możliwe jest jego ustawienie na każdej - nawet nierównej powierzchni. Stoły posiadają również możliwość złożenia jednej z połów, co daje możliwość treningu dla pojedynczego gracza. Stoły to niezbędny element sprzętu do tenisa stołowego, dlatego warto postawić na produkt najwyższej jakości od znanego producenta!

SIATKI DO TENISA STOŁOWEGO

Znajdujące się w ofercie siatki to produkty wysokiej jakości, które sprawdzą się z każdym modelem stołu. Dostępne są siatki z dwoma rodzajami mocowań. Modele mocowane na klips to przede wszystkim łatwość montażu i zdejmowania siatki. Z kolei sprzęt do tenisa stołowego taki jak siatki wyposażone w mocowania zaciskane śrubą to gwarancja trwałości mocowania. Dostępne siatki wykonane są z różnych materiałów: bawełny, nylonu i PVC. Wszystkie modele wyposażone są w skuteczny i łatwy w obsłudze system regulowania naprężenia.

RAKIETKI DO PING PONGA

Obecne w ofercie rakietki do ping ponga to duży wybór modeli, które dostosowane są do różnorodnych stylów gry i różnego stopnia zaawansowania graczy. Uchwyty wszystkich rakietek wykonane są z wysokiej jakości drewna, które zapewnia im wytrzymałość. Są też profilowane w sposób anatomiczny, dzięki czemu zwiększa się wygoda i jakość chwytu, a prowadzenie jest zdecydowanie pewniejsze. W ofercie znajdują się rakietki pięcio i siedmiowarstwowe. Oferowane rakietki przeznaczone są dla graczy bardzo i średnio zaawansowanych, a także dla początkujących. 

PIŁECZKI DO PING PONGA

Piłeczki do ping ponga znajdujące się w ofercie reprezentują duży przekrój możliwości. To niezbędne akcesoria do tenisa sportowego. Wszystkie piłeczki są bezszwowe, dzięki czemu zwiększa się ich wytrzymałość. Piłeczki treningowe przeznaczone są dla zaawansowanych zawodników z dużym doświadczeniem, jak również osób które w ping pongu stawiają dopiero swoje pierwsze kroki. Piłeczki znajdujące się w ofercie różnią się między sobą przede wszystkim wagą – piłeczki najcięższe przeznaczone są dla zawodowców.

W naszej ofercie znajdują się również zestawy do tenisa stołowego, z łatwością można skompletować cały sprzęt do tenisa stołowego. 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą na piłkochwyty.