Piłki do futsal

PIŁKI DO FUTSALU

Nie ulega wątpliwości, że piłka nożna jest jedną z najbardziej popularnych gier zespołowych, która ma miliony miłośników na całym świecie. Poza jej klasyczną wersją na murawie istnieje jeszcze kilka jej odmian. Jedną z nich jest futsal - rozgrywany na hali, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, także w Polsce. I choć nieco różni się zasadami gry od swojej tradycyjnej wersji, to nadal pozostaje on równie dynamiczną i emocjonująca grą. A wyznajemy zasadę, że wysokiej jakości sprzęt zapewnia komfort i bezpieczeństwo treningów czy rozgrywek. W związku z tym właśnie taki sprzęt znajduje się w naszej ofercie - niezależnie od popularności danej dyscypliny sportowej. W tym miejscu prezentujemy wysokiej klasy piłki futsalowe.

PRECYZJA WYKONANIA ZAPEWNIAJĄCA WYSOKI KOMFORT GRY

Jesteśmy zdania, że w przypadku sprzętu sportowego profesjonalizm i wysoka jakość są kluczowe, aby stworzyć zarówno amatorom, jak i zawodowcom doskonałe warunki do treningów i rozgrywek. Z tego też powodu nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości sprzęt sportowy, w tym piłki do futsalu, które są dostosowane do specyfiki gry, by maksymalizować komfort zawodników, a tym samym ich efektywność podczas treningów i rozgrywek.

Piłki te różnią się od klasycznych piłek do piłki nożnej, są nieco mniejsze i lżejsze. Ich obwód wynosi 62-64 cm, a waga mieści się w przedziale 400-440 g. Ponadto piłki futsalowe są nisko odbijające się. Oznacza to, że piłka ta upuszczona z wysokości 2 m, odbije się na wysokość w przedziale 50-65 cm, a więc nie mniej niż 50 cm oraz nie więcej niż 65 cm.

PIŁKI ODPOWIADAJĄCE NA TWOJE POTRZEBY

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje piłek do gry w futsal. Będą to zarówno piłki profesjonalne z atestem FIFA APPROVED, jak również piłki treningowe i z charakterystycznym odbiciem typu "niski kozioł". Warto dodać, że są to piłki ręcznie szyte oraz wykonane z najwyższej klasy materiałów.

Proponowane przez nas piłki do futsalu pochodzą od firmy SELECT - pozostającej w światowej czołówce producentów piłek. Marka ta jest synonimem najwyższej jakości, precyzji wykonania oraz innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort użytkowania jej produktów.

Jedną z naszych propozycji są piłki do gry w futsal atestowane przez FIFA pod kątem rozmiaru, masy oraz odbicia. Posiadają one również wentyl Double-Lock, zapewniający im niezwykłą szczelność. Stanowią doskonały wybór nie tylko do profesjonalnych rozgrywek.

Poza tym oferujemy piłki futsalowe wykonane z poliuretanu powlekanego PVC, a więc wyróżniające się doskonałą wytrzymałością i trwałością oraz posiadające specjalnie zaprojektowaną dętkę butylową, dającą wyjątkowo przytłumione i niezawodne odbicie w celu zwiększenia kontroli nad piłką. Są to piłki charakteryzujące się odbiciem typu "niski kozioł".

PIŁKI DO FUTSALU TRENINGOWE

Nasz asortyment obejmuje również treningowe piłki do futsalu, cechujące się także indywidualnie opracowaną butylową dętką oraz wentylem Double-Lock. Są to piłki łatwiejsze do opanowania, co pomaga zawodnikom zwiększyć efektywność swojej gry.

Polecamy również piłkochwyty oraz sprzęt do piłki nożnej.