Zjazd linowy

ZJAZD LINOWY

Wszelka aktywność fizyczna na świeżym powietrzu sprzyja dobremu samopoczuciu i zdrowiu. Jest wskazana w każdym wieku. Place zabaw są doskonałym miejscem nie tylko do spotkań towarzyskich, ale i wspólnej zabawy ruchowej. Powinny być więc wyposażone w atrakcyjny sprzęt, zapewniający ich użytkownikom doskonałą rozrywkę. Zjazdy linowe z siedziskiem dla dzieci właśnie do takich należą i z tego też powodu znalazły się w ofercie naszego sklepu.

ZJAZDY LINOWE DLA DZIECI - GWARANCJĄ DOBREJ ZABAWY

Dzieci kochają zabawę i sprzęty, na których mogą rozwijać nowe umiejętności, bądź doskonalić już zdobyte. Zjazd linowy jest emocjonujący i stanowi doskonałą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Dostarcza im niezapomnianych wrażeń przy każdym zjeździe.

Proponowane przez nas zjazdy linowe na plac zabaw są wykonane z materiałów najwyższej jakości, by zapewnić dzieciom komfortową i bezpieczną zabawę.

ZJAZDY LINOWE DLA DZIECI ZESTAW

Oferujemy profesjonalne tyrolki na plac zabaw w zestawie gotowym do montażu. Zawiera on zarówno trolej ze stali nierdzewnej, jak i stalową linę, uchwyt, siedzisko (typu kwiatek) oraz hamulec sprężynowy. Ponadto na wyposażeniu zjazdu linowego jest również urządzenie napinające kable oraz urządzenie je podtrzymujące.

Warto jeszcze zaznaczyć, że górne belki zjazdu mają długość 2000 mm i zostały wykonane z profilu 100x100x3 mm. Natomiast do budowy konstrukcji startowej i końcowej wykorzystano nogi o profilu 80x80x3 mm i długości 4350 mm (konstrukcja startowa) oraz 3850 mm (konstrukcja końcowa).

Zestaw zjazdu linowego zawiera więc wszystkie niezbędne elementy do jego montażu, zapewniające bezpieczne jego użytkowanie.

ZJAZDY LINOWE Z SIEDZISKIEM DLA DZIECI - MOC WRAŻEŃ I SAME ZALETY

To, że dzieci kochają dobrą zabawę wie każdy. Lubią też wyzwania i chętnie korzystają z nowoczesnych sprzętów. W związku z tym, im bardziej urozmaicony plac zabaw, tym więcej dzieci z niego chętnie korzysta.

Tyrolki na plac zabaw są więc gwarancją udanej rozrywki - emocjonującej i wspierającej prawidłowy rozwój dziecka. Zjazdy linowe kształtują jego sprawność fizyczną oraz świadomość własnego ciała. Ponadto wspomagają rozwój motoryki. Dzięki temu dziecko ma coraz lepszą koordynację, co z kolei pozwala mu rozwijać inne umiejętności i je doskonalić.

Trzeba także zaznaczyć, że zjazdy linowe na plac zabaw są tak skonstruowane, żeby zjazdy odbywały się na bezpiecznej dla dzieci wysokości. Chodzi o to, by ewentualny upadek nie był groźny w swoich skutkach. Poza tym siedzisko typu kwiatek zapewnia dzieciom komfortowy zjazd w stabilnej pozycji.

Nie ulega wątpliwości, że zjazdy linowe zestawy dostępne w naszym sklepie Sport Transfer, stanową doskonałe uzupełnienie infrastruktury placów zabaw, skutecznie zachęcając do korzystania z nich, a tym samym do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jak mówi klasyk - ruch to zdrowie, więc wszelki rodzaj aktywności fizycznej zasługuje na promowanie. Do tego celu warto sięgać po sprzęt, zapewniający dzieciom fantastyczną rozrywkę - bezpieczną i wspierającą ich prawidłowy rozwój.

Polecamy również piłkochwyty oraz sprzęt do piłki wodnej.