Piłkochwyty na boiska plażowe

Lato to idealny czas na oddanie się ulubionym aktywnościom fizycznym w otoczeniu sprzyjającej aury. Okazuje się, że jednym z najchętniej uprawianych sportów w czasie wakacji jest siatkówka plażowa. Sięgają po nią zawodowcy, jak i amatorzy, oblegając plaże w ciepłe, słoneczne dni. Z tego też powodu coraz częściej na plażach powstają obiekty sportowe, przeznaczone m.in. do gry w siatkówkę plażową.

Nie wszyscy jednak są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Na plaży najczęściej są tłumy ludzi, którzy przychodzą tutaj odpocząć, poopalać się oraz skorzystać z chłodzących właściwości wody i nie odpowiada im towarzystwo siatkarzy, przede wszystkim za sprawą latającej im nad głowami piłki. Jest to nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem, zadowalającym obie strony, jest zastosowanie piłkochwytów.

PIŁKOCHWYTY - BEZPIECZNE I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE

Piłkochwyty to siatki umieszczone na słupkach, które są stabilnie zamontowane w piasku. Osiągają one nawet do 6 metrów wysokości, dzięki czemu stanowią idealną ochronę przed wydostaniem się piłki poza wyznaczony teren gry. Dodatkowym ich plusem jest to, że piłka szybko zostaje zwrócona graczom, którzy nie muszą po nią biegać i denerwować innych plażowiczów.

Siatki ochronne stosuje się nie tylko na plażach, również na innych boiskach zewnętrznych oraz halach sportowych w postaci wiszącej lub napiętej.

PIŁKOCHWYTY NA BOISKA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ - DODATKOWA FUNKCJA

Piłkochwyty posiadają dodatkową funkcję, a mianowicie rozdzielają kilka boisk do piłki siatkowej ulokowanych obok siebie. Bardzo często boiska tego typu tworzą kompleksy sportowe, na których można jednocześnie rozgrywać kilka meczów. Dzięki siatkom ochronnym zyskujemy bezpieczne miejsce do gry, które są idealne na co dzień, jak również do rozgrywek turniejowych.

SIATKI OCHRONNE - PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE

Piłkochwyty to konstrukcje spotykane nie tylko na boiskach rekreacyjnych, ale także profesjonalnych. Przy okazji różnych wydarzeń sportowych (np. olimpiad, mistrzostw świata i Europy), na których rozgrywana są sporty plażowe, stosuje się siatki ochronne, które spełniają taką samą funkcję jak przy boiskach nie pozwalają wydostać się piłce poza teren gry, chronią kibiców i inne osoby przebywające w pobliżu boiska oraz rozdzielają kilka boisk, znajdujących się obok siebie.

PIŁKOCHWYTY NA BOISKA PLAŻOWE - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Piłkochwyty na boiska plażowe zrobione są elastycznej siatki polietylenowej lub siatki polipropylenowej. Nasze siatki ochronne to produkty wysokiej jakości, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Doskonale wyłapują i amortyzują uderzenia piłki, a przy tym nie ulegają wyginaniu oraz odkształceniom. Stanowią zatem trwałą i bezpieczną osłonę. Mogą być również wykorzystane do wydzielania przestrzeni na obiektach sportowych.

Nasze produkty to nie tylko gwarancja najwyżej jakości, ale również przystępnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.