Siatki rozdzielające korty tenisowe

Wraz z nadejściem wiosny wszyscy zbroją się w nowy sprzęt sportowy. To właśnie wiosną zwykle jest największa motywacja do ruszenia się z kanapy, rozpoczęcia przygody ze sportem, zrobieniem formy. Dobrej jakości sprzęt sportowy, zarówno do użytku prywatnego, jak też do profesjonalnych boisk, kortów i hal sportowych, to niezbędne wyposażenie, które z pewnością szybko zostanie docenione przez użytkowników.

Dobra organizacja stanowisk do gry to podstawa, by hale i sale sportowe były zorganizowane w sposób gwarantujący bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalający na jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni. Najlepszej jakości sprzęt sportowy, posiadający niezbędne atesty oraz długą gwarancję, to najlepsza inwestycja.

SIATKI ROZDZIELAJĄCE KORT

Korty tenisowe to doskonały pomysł na biznes związany ze sportem - chociaż tenis to wciąż raczej sport elitarny, coraz więcej osób przekonuje się do niego i zaczyna swoją przygodę.

Dobrze zorganizowane boiska do gry w tenisa, z których można korzystać przez cały rok bez względu na pogodę, z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników, szczególnie w dużych miastach.

Aby jak najlepiej i najbardziej ekonomicznie zorganizować przestrzeń, niezbędne będą siatki sportowe rozdzielające kort. Te najlepsze wykonane są z polipropylenu o bardzo wysokiej wytrzymałości - jednorazowa inwestycja będzie procentować zatem przez lata, siatka rozdzielająca kort nie podrze się.

Takie siatki ochronne pozwalają na jednoczesne korzystanie z obiektu nawet kilku parom graczy. Występują w kilku najbardziej popularnych kolorach - zielonym, białym i ciemno zielonym.

Wymiary takiej siatki rozdzielającej kort do tenisa to 2.5 x40 m lub 3x40m. W zestawie poza tym znajdują się:
  • stalowa linka długości 38 m;
  • elementy napinające dwie sztuki;
  • obciążenie dolnej krawędzi Pb 200g/mb;
  • karabińczyki nylonowe trzy sztuki/1 mb.;
Możemy wykonać również siatkę w dowolnym wymiarze.

SIATKI NA PIŁKOCHWYTY

Doskonałej jakości siatki na piłkochwyt na kort tenisowy, to kolejna niezbędna inwestycja, dzięki której boisko do gry w tenisa ziemnego będzie wyposażone w najlepszej jakości sprzęt sportowy. Tego typu siatki na piłkochwyty wykonane są z polipropylenu, będącego materiałem niezwykle mocnym, elastycznym, wytrzymałym i dobrze amortyzującym uderzenie piłek. Możliwość wykonania siatki na piłkochwyt o różnych wymiarach to wyjście w stronę oczekiwań klientów. Istnieje możliwość wykonania dowolnej długości piłkochwytu.

Tego typu siatki na piłkochwyt rozdzielające korty tenisowe nadają się do użytku zarówno na zewnątrz, jak też w ukrytych w halach i kortach tenisowych. Polecamy również siatki do tenisa ziemnego i stanowiska sędziowskie do tenisa ziemnego