Tunel teleskopowy na stadion piłkarski

Wyposażenie stadionu piłkarskiego zawsze powinno być jak najbardziej profesjonalne - robi to odpowiednie wrażenie nie tylko na drużynach, zarówno gospodarzy, jak i gości, ale też na widzach. Nawet nieduża drużyna piłkarska może pozwolić sobie na dobre wyposażenie swojego stadionu - inwestycja w infrastrukturę zwróci się tym, że przez wiele lat nie trzeba będzie nic zmieniać, a sprzęt sportowy będzie nienagannie służył kolejnym pokoleniom piłkarzy.

TELESKOPOWY TUNEL NA STADION PIŁKARSKI

Kiedy na murawę wychodzą gracze z opozycyjnych drużyn, emocje zwykle sięgają zenitu. Te odczucia towarzyszą kibicom zawsze, tak naprawdę bez względu na to, czy w sportowym starciu wezmą udział największe drużyny w kraju, czy lokalne drużyny z sąsiadujących miast. Mecz to mecz - zawsze dostarcza doskonałej rozrywki i emocji. Kiedy oprawa wygląda profesjonalnie, a na murawie pojawił się na przykład tunel piłkarski, przez który wejdą gracze poszczególnych drużyn - rozgrywkę ogląda się z jeszcze większą przyjemnością. Teleskopowy tunel na stadion piłkarski o konstrukcji aluminiowej to najlepszy wybór. Lekki, pozwalający na szybki montaż oraz demontaż - jego nylonowe lub gumowe koła pozwalają na rozkładanie i składanie tunelu - to tylko kilka cech charakterystycznych. Utrzymany w klasycznej kolorystyce, świetnie prezentuje się na każdym stadionie, zdecydowanie podnosząc rangę wydarzenia sportowego i wprowadzając prawdziwy piłkarski klimat. Takie wyposażenie stadionu piłkarskiego jak tunel teleskopowy, to inwestycja w największe emocje i przeżycia sportowe dla widzów.

WYPOSAŻENIE STADIONU PIŁKARSKIEGO

Zakup tunelu teleskopowego na stadion czy boisko piłkarskie to inwestycja raz na wiele lat. Odpowiednio użytkowany tunel, zamocowany w sposób wskazany przez producenta, będzie trwały i wytrzymały. Sposób konserwacji i czyszczenia tunelu, opisany w załączonych instrukcjach, zapewnia bezpieczeństwo dla konstrukcji oraz pokrycia. Tunel robiony na wymiar, dopasowany do potrzeb konkretnego obiektu, to doskonała inwestycja podnosząca rangę obiektu sportowego. Standardowe wymiary tunelu to: wysokość 235 cm, szerokość 190 cm. Istnieje oczywiście możliwość dopasowania do swoich potrzeb: maksymalna możliwa do uzyskania wysokość to 350 cm a maksymalna możliwa do uzyskania szerokość to 600 cm. Jednym słowem tunel można zamówić w wersji podstawowej lub znacznie rozszerzonej, adaptując projekt do potrzeb konkretnego obiektu sportowego. Taki tunel sprawia, że każde boisko wygląda znacznie bardziej profesjonalnie, a emocje przed wyjściem piłkarzy na murawę są jeszcze większe. Cała impreza sportowa wygląda tak, jak podczas najważniejszych rozgrywek, które z wypiekami na twarzy śledzi się w telewizji. Tego typu tunele teleskopowe prowadzące na boisko zostały w poprzednich latach przygotowane na największe i prestiżowe obiekty w Polsce, takie jak na przykład Stadion Śląski (rok 2017), a także stadion w Bielsku-Białej oraz Kielcach.

Zobacz także naszą ofertę na kabiny dla zawodników i akcesoria do kabin