Linarium i piramidy linowe

LINARIUM I PIRAMIDY LINOWE

Pobyt na świeżym powietrzu to coś, czego nie może zabraknąć w codziennym rozkładzie pozalekcyjnych zajęć każdego dziecka. Trudno jest robić długie wycieczki każdego dnia, jednak świetną alternatywą jest wyjście na plac zabaw - zwłaszcza na taki, na którym można skorzystać z linariów i piramid linowych.

LINARIA, CZYLI NAJWIĘKSZE ATRAKCJE NA PLACACH ZABAWACH

Dzieci są coraz bardziej wymagające, dlatego podczas pobytu na placu zabaw, który jest kiepsko wyposażony, mogą szybko się znudzić. Aby zapewnić im ciekawą i rozwojową zabawę, warto dać im możliwość skorzystania z wyjątkowo intrygujących konstrukcji. Linaria na plac zabaw to coś specjalnego dla każdego małego fana i dla każdej małej fanki bycia w ruchu i kreatywnej zabawy.

Linaria dla dzieci na plac zabaw to całe spektrum możliwości. Dzieci uwielbiają je, bo można wspinać się na nich i bawić na różne sposoby. Wystarczy odrobina wyobraźni i choć trochę sprawności fizycznej, by przez długie godziny nie stracić zainteresowania linariami! Nawet jeśli dziecko nie jest wysportowane i wspinanie po linariach na początku nie przychodzi mu z łatwością, to dzięki odrobinie cierpliwości i praktyce, rozwinie swoje umiejętności ruchowe. Wspinanie się po linariach i piramidach linowych angażuje różne partie mięśni i poprawia sprawność fizyczną! Mało tego, uczy też podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie.

WYJĄTKOWA ZABAWA DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Wśród linariów znajdują się konstrukcje odpowiednie zarówno dla trzylatków, jak i dla dwunastolatków. Oczywiście małe dzieci powinny bawić się na linariach pod opieką dorosłych, jednak warto pamiętać, że są to urządzenia sprawnościowe bezpieczne i opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków zabawy przy minimalnym ryzyku wystąpienia kontuzji. Wysokość swobodnego upadku w przypadku linariów to 1,28 metra!

Trzeba zaznaczyć, że piramidy linowe na plac zabaw i linaria dostępne w Sport Transfer są wykonane z solidnych materiałów i mają dużą głębokość sadowienia. Wśród materiałów wykorzystywanych do ich budowy wykorzystuje się między innymi linę zbrojoną o grubości 16mm, maszt wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo, śruby rzymskie i kotwy. Te bardzo wytrzymałe konstrukcje to miejsce do zabawy dla wielu dzieci jednocześnie, spełniające odpowiednie normy bezpieczeństwa.

INWESTYCJA NA WIELE LAT

Linaria i piramidy linowe dla dzieci na plac zabaw to urządzenia zróżnicowane i dostosowane do oczekiwań małych dzieci, starszaków i młodszych nastolatków. Jeśli są odpowiednio użytkowane, służą spragnionym ruchu dzieciom przez wiele lat. Niełatwo je zniszczyć korzystając z nich w sposób nieumiejętny, niestraszne są im też niekorzystne warunki atmosferyczne.

Prezentowane konstrukcje warto postawić na publicznym placu zabaw, ale są one polecane także przedszkolom i szkołom podstawowym. Te atrakcyjne, nowoczesne urządzenia sprawiają, że dzieci zapominają o siedzeniu przed ekranem laptopa czy smartfona i angażują się w zabawę, która pomaga im zwiększyć swoją sprawność fizyczną i bawić się w gronie rówieśników.