Pozostały sprzęt gimnastyczny

Regularna aktywność fizyczna zapewnia dzieciom prawidłowy rozwój a dorosłym pomaga zachować lepszą sprawność organizmu i cieszyć się dobrym zdrowiem. Gimnastyka idealnie kształtuje sylwetkę i zwiększa wydolność i wytrzymałość organizmu. Dlatego też w naszej ofercie musiał się znaleźć sprzęt i akcesoria do gimnastyki.

WYSOKIEJ JAKOŚCI AKCESORIA GIMNASTYCZNE

Utrzymywanie wysokiej formy i sprawności fizycznej z oferowanym przez nas sprzętem jest niezwykle komfortowe i bezpieczne. Proponujemy sprzęt gimnastyczny oraz różnego typu akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zwiększa ich trwałość, wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Asortyment gimnastyczny dostępny w naszym sklepie będzie odpowiedni do wyposażenia zarówno sal gimnastycznych, jak i profesjonalnych hal sportowych.

ĆWICZENIA REKREACYJNE ORAZ PROFESJONALNE TRENINGI

Oferowany przez nas sprzęt gimnastyczny może służyć do ćwiczeń rekreacyjnych poprawiających ogólną sprawność i wytrzymałość organizmu, jak i profesjonalnych treningów ukierunkowanych na osiągnięcie konkretnych celów.

W kategorii pozostałego sprzętu gimnastycznego znajdują się miedzy innymi:
  • liny do przeciągania (10 i 20 m) - obustronnie zabezpieczone przed rozkręceniem oplotem ze szpagatu i nakładką z tworzywa;
  • liny do wspinania (5, 6 i 7 m) - ze stalową kauszą do zawieszenia, posiadające obejmy zaciśnięte na linie przy pomocy śrub z nakrętkami, a dolny koniec liny zabezpieczony przed rozkręcaniem oplotem ze szpagatu i nakładką z tworzywa;
  • drabinka gimnastyczna (5, 6 i 7 m) - z drewnianymi szczeblami, a w górnej części z metalowymi zaczepy do jej mocowania.

Liny i drabinka są wykonane z wysokiej klasy naturalnego włókna jutowego, cechującego się wysoką wytrzymałością. Akcesoria gimnastyczne tego typu są doskonałym narzędziem do ćwiczeń poprawiających siłę oraz wytrzymałość całego organizmu. Liny do wspinania pomagają wzmocnić przede wszystkim ramiona, mięśnie brzucha, nóg i pleców. Z kolei liny do przeciągania czy drabinka gimnastyczna będą idealne do ćwiczeń rekreacyjnych, wzmacniających mięśnie nóg i pośladków, ramion czy pleców.

Do mocowania lin czy drabinki niezbędna będzie szyna z układem jezdnym, wykonana ze stalowych profili i montowana do części dachowej sali.

FUNKCJONALNE AKCESORIA DO GIMNASTYKI

Do wykonywania uniwersalnych treningów pomocne będą również kółka gimnastyczne czy skrzynia pylometryczna. Znajdujący się w naszej ofercie zestaw kółek gimnastycznych ze skórzanymi paskami (dł. 70 cm bez klamer) są skutecznym narzędziem do wzmocnienia ramion, barków i brzucha. Posiadają one linki stalowe pokryte tworzywem sztucznym z elementem amortyzującym, obrotowym z możliwością regulacji do 3 cm, co zapewnia właściwy komfort podczas wykonywanych ćwiczeń.

Zaś wykonana z wysokiej jakości sklejki skrzynia pylometryczna będzie odpowiednia do wykonywania różnorodnych ćwiczeń poprawiających wytrzymałość i zręczność organizmu. Skrzynie dostępne w naszej ofercie mogą mieć różne wysokości, co pozwala je dostosować do własnych potrzeb.

Prezentowane przyrządy gimnastyczne idealnie sprawdzą się podczas ćwiczeń gimnastycznych, przydatne będą również podczas treningu crossfit. 

Zobacz także materace gimnastyczno-asekuracyjne zabezpieczające podczas ćwiczeń gimnastycznych.