Rugby i futbol amerykański

Rugby i futbol amerykański cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Z roku na rok pojawia się coraz więcej fanów i entuzjastów tego wyjątkowego sportu. Futbol amerykański to interesująca dyscyplina, która wciąga w swój świat i uzależnia. Warto dowiedzieć się więcej na temat sprzętu, jaki jest niezbędny do uprawiania tych dyscyplin. Czytaj więcej...

AKCESORIA DO FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO - JAKIE ELEMENTY SĄ NIEZBĘDNE?

Chcąc grać w futbol amerykański, nie możemy nie posiadać takich elementów, jak specjalne bramki do futbolu amerykańskiego. Są one niezbędne do gry i są kluczowym elementem podczas uprawiania tego sportu. Takie bramki są wykonane z wytrzymałego materiału, który jest odporny na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, dzięki czemu bramki te posłużą nam naprawdę bardzo długo. Warto zwrócić uwagę, jakie wymiary będą nam potrzebne. Klasyczne bramki do tego sportu posiadają następujące wymiary: wysokość równa 9,14 metrów, a szerokość równa 5,64 metrów. Oczywiście najlepiej od razu zakupić komplet bramek, czyli jedną parę tego niezbędnego elementu. Bardzo dobrze, gdy takie bramki są ożebrowane, co gwarantuje im dodatkowe wzmocnienie i odporność. Bramki do futbolu amerykańskiego mają typowo półokrągły kształt, co odpowiada tradycyjnym modelom tych bramek. Warto wybierać sprawdzone akcesoria, by cieszyć się gwarancją produktu i ich dobrą, wysoką jakością.

SPRZĘT DO RUGBY - NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ? W CO TRZEBA SIĘ KONIECZNIE ZAOPATRZYĆ ?

W grze w rugby, także konieczne są specjalne bramki. Są one kluczowym elementem gry i są naprawdę niezbędne. Takie bramki do rugby także kupuje się w parach. Takie bramki wykonane są w wytrzymałego materiału jakim jest aluminium o specjalnej stopie. Gwarantuje to wytrzymałość podczas meczów i ciągłego użytkowania. Warto wiedzieć, że takie bramki do rugby posiadają specjalne tuleje o głębokości około 800 mm. Co więcej, bramki do rugby są tradycyjnie w kolorze srebrnym i mają określone wymiary. Najczęściej są to następujące wymiary: wysokość 6,50 m, szerokość 5,60 m, wysokość 8,00 m, szerokość 5,60 m, lub też wysokość 11,00 m, szerokość 5,60 m. Warto zainwestować w profesjonalne, tradycyjne bramki i sprzęt do rugby, po to by nasze rozgrywki były jak najbardziej zbliżone do tego tradycyjnego sportu. Akcesoria do rugby są narażone na uszkodzenia, dlatego też warto wybierać sprawdzone firmy i profesjonalnych dostawców, którzy posiadają pozytywne opinie wśród klientów.

SPRZĘT DO FUDBOLU AMERYKAŃSKIEGO - INNE, NIEZBĘDNE ELEMENTY, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ

Ważnym, tradycyjnym elementem są osłony na słupki do rugby. Typowo są one wykonane z dobrej jakości specjalnej pianki. Takie osłony standardowo pokryte są odpornym na rozerwanie materiałem PVC. Musimy posiadać cztery sztuki takich osłon, ponieważ każda bramka wymaga pary takich elementów. W naszym sklepie możliwy jest zakup całego kompletu. Co ciekawe, na takie osłony można umieścić specjalny logotyp, dzięki czemu możemy promować naszą firmę lub sponsorów, którzy wspomagają drużynę. Warto mieć to na uwadze. Warto zainwestować w profesjonalny sprzęt do rugby i sprzęt do futbolu amerykańskiego od sprawdzonego producenta!
Polecamy również sprzęt do hokeja na trawie oraz sprzęt do unihokeja