Huśtawki

HUŚTAWKI NA PLAC ZABAW

Plac zabaw nieodmiennie kojarzy się z huśtawkami – dzieci potrafią spędzić całe godziny, bujając się i kiwając. Na pierwszy rzut oka trudno zrozumieć, skąd się bierze popularność huśtawek, ale okazuje się, że tego rodzaju zabawa ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Bujanie stymuluje ośrodki w mózgu odpowiedzialne za orientację w przestrzeni, wspomaga motorykę oraz wpływa kojąco na nerwy. Istnieje wiele korzyści, przemawiających za korzystaniem z huśtawek, dlatego firma Sport Transfer dołożyła starań, aby zapewnić swoim klientom szeroki wybór najwyższej jakości sprzętu na place zabaw.

SPRAWDZONA KLASYKA – HUŚTAWKI TYPU WAŻKA

Nie ma chyba osoby, która choć raz nie bawiła się na huśtawce tego typu. Prostota tego urządzenia sprawia, że podczas przerw w szkołach dzieci w pierwszej kolejności zajmują właśnie huśtawki. Ważka dostarcza emocji oraz pozwala najmłodszym bawić się w parach, co zacieśnia więzi towarzyskie. Co jednak jest lepsze od huśtawki? Większa huśtawka – właśnie dlatego w katalogu znajduje się model podwójny, na którym może się bawić do czworga dzieci. Wszystkie modele są wyposażone w uchwyty oraz wygodne siedziska HDPE.

Oferowane przez Sport Transfer huśtawki typu ważka to solidnie zbudowane urządzenia, które bez trudu dotrzymają kroku dzieciom. Do konstrukcji belki oraz mocowania wykorzystano metalowe profile, dzięki czemu huśtawka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Całość została pomalowana proszkowo z użyciem podkładu cynkowego, dzięki czemu powłoka jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi. Te atuty sprawiają, że tego typu huśtawki dla dzieci to znakomity wybór dla każdego placu zabaw.

POJEDYNCZE, PODWÓJNE I ŁĄCZONE – HUŚTAWKI TRADYCYJNE ORAZ BOCIANIE GNIAZDA

Huśtawki na plac zabaw przyjmują różne kształty. Tradycyjne siedzisko w formie deseczki sprawdzi się w przypadku większości szkół oraz placów zabaw, jednakże siedzenie kubełkowe zapewni większe bezpieczeństwo w przypadku młodszych dzieci. Znajdujące się w katalogu stelaże są budowane w wersji pojedynczej, podwójnej oraz łączonej – z dodatkowym segmentem na siedzisko typu bocianie gniazdo. To pozwala stworzyć dowolną kombinację, dostosowaną do potrzeb placu zabaw. Oferowane przez Sport Transfer stelaże do huśtawek są wytrzymałe i stabilne, a także posiadają systemy mocowania, które zapewnią stabilność podczas użytkowania. Mocna konstrukcja z metalowych profilów gwarantuje wytrzymałość, natomiast malowanie proszkowe z podkładem cynkowym sprawia, że belki są chronione przed warunkami atmosferycznymi i korozją.

Intrygującym wyborem w przypadku huśtawek są modele dostosowane do użytkowania siedziska typu bocianie gniazdo. Z pomocą takiej huśtawki można zapewnić dzieciom zupełnie nowe emocje podczas zabawy. Szerokie mocowanie na łańcuchy umożliwiają bezpieczne zamontowanie siedziska i utrzymanie ciężaru dzieci. Podobnie jak w przypadku innych produktów w katalogu Sport Transfer, także i huśtawki tego typu zbudowane są z solidnych materiałów, które gwarantują trwałość na długie lata.