Osłony na słupki do siatkówki plażowej

Siatkówka jest grą, w której dynamika gra istotną rolę. I nie chodzi tu wyłącznie o sam styl gry, bądź zmianę sytuacji na boisku, lecz przede wszystkim o... piłkę. Tak, to właśnie piłka rozpędzona często do prędkości powyżej 100 kilometrów na godzinę, może uszkodzić elementy wyposażenia boiska. I właśnie dlatego w naszym asortymencie pojawił się sprzęt, który ma temu zapobiec. Osłony na słupki - element wyposażenia boiska do siatkówki plażowej, o którym zawsze warto pamiętać.

JAK CHRONIĆ SŁUPEK ?

Słupki do siatkówki plażowej to elementy, które można stosunkowo łatwo uszkodzić. Mimo ich dużej wytrzymałości, silne uderzenia piłki mogą je z biegiem czasu zniszczyć. Jak zatem je ochronić? W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się osłony na słupki, które zwykle mają postać specjalistycznych otulin. Te, które można znaleźć w naszej ofercie, są wykonane ze specjalnego tworzywa. Dzięki niemu, lecąca piłka nie rykoszetuje, lecz wytraca część energii. Jak łatwo się domyślić, będzie to miało ogromne znaczenie nie tylko dla lokalnej infrastruktury, ale przede wszystkim dla samych zawodników.

DODATKOWA POWIERZCHNIA REKLAMOWA

Oferujemy Państwu osłony na słupki do siatkówki plażowej, które same w sobie mogą być wygodną i tanią powierzchnią reklamową. To Państwo decydują, co na danej osłonie ma być nadrukowane. Zwłaszcza, że taka forma marketingu jest bardzo opłacalna i jednocześnie wiąże się z dużą liczbą kontaktów z potencjalnymi Klientami. Nasze osłony posiadają stosunkowo dużą powierzchnię. Dzięki temu, przedstawiane na nich treści staną się doskonale widoczne dla wszystkich kibiców.

ODPOWIEDNIE MOCOWANIA

Osłony które można znaleźć w naszym asortymencie, posiadają wygodne i wytrzymałe mocowania. Dzięki nim nawet najsilniejsze uderzenia i najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpłyną niekorzystnie na trwałość osłon. Zastosowane w nich rzepy, posiadają relatywnie dużą powierzchnię użytkową. Oznacza to, że utrzymają one swoje właściwości w nawet kilka lat od momentu zakupu. Nie ukrywamy, że to właśnie wytrzymałość oferowanych przez nas produktów jest naszym głównym celem. Wprowadzenie rzepów sprawia, że nasze osłony stają się uniwersalne. Można je więc montować do słupków o dowolnej średnicy. I dlatego nasz asortyment cieszy się wśród Klientów tak dużą popularnością.

PODSUMOWANIE

Osłony na słupki do siatkówki, które wchodzą w skład naszego asortymentu, to produkty z najwyższej, siatkarskiej półki. Dzięki odpowiedniemu materiałowi wykonania charakteryzują się one wysoką odpornością na oddziaływania kinetyczne i zmienne warunki pogodowe.

Zobacz również ofertę na siatki zabezpieczające i zestaw do siatkówki plażowej