Trybuny na boiska i stadiony

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalne boiska sportowego bez odpowiednego wyposażenia, umożlwiającego uprawianie konkretnych dyscyplin sportowych. Najczęściej na takim obiekcie znajdują się bramki do piłki nożnej oraz ręcznej, zestawy do siatkówki czy koszykówki, a także wyposażenie szatni sportowych oraz trybuny dla kibiców. Dzisiejsze boiska czy hale sportowe bez trybun praktycznie nie istnieją, a to przede wszystkim ze względu na wspaniały, gorący doping ze strony kibiców, którzy są ważnymi uczestnikami każdego wydarzenia sportowego.

TRYBUNY SPORTOWE - KRÓTKI RYS HISTORYCZNY

Około 425 roku p.n.e. w Atenach rozpoczęto budowę teatru kamiennego (Teatr Dionizosa) i to tam właśnie po raz pierwszy zastosowano trybuny z kamiennymi, kaskadowo zstępującymi szeregami siedzeń. Jest to o tyle ważne, iż to rozwiązanie architektoniczne okazało się na tyle uniwersalne w swej funkcjonalności, że i antyczny Rzym sięgnął po nie przy projektowaniu najważniejszych obiektów "sportowych".

Jakkolwiek dyscypliny "sportowe", które widzowie mogli podziwiać różnią się, i to bardzo, od obecnie popularnych, to w tej wysokiej na 48,5 metra eliptycznej budowli zastosowano po raz pierwszy indywidualne drewniane siedziska sportowe na kamiennej bazie. Schodzą one kaskadowo w dół do areny, dzielą się na osobne, numerowane sektory, do których prowadziło 80 wejść.

Dzisiejsze trybuny, usytuowane w najnowocześniejszych obiektach sportowych, mogą pomieścić nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów. Choć oczywiście te znajdujące się przy boiskach sportowych czy szkolnych są znacznie mniejszej.

TRYBUNY NA BOISKA SPORTOWE I NIE TYLKO

Nasze trybuny na boiska sportowe doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na obiektach zewnętrznych. Stosowane są na salach gimnastycznych, halach, boiskach i stadionach sportowych, jak również wszelkich innych obiektach tego typu. Stanowią niezbędny element nowo wybudowanych obiektów sportowych, jak też tych modernizowanych. Sprawdzą się przy amatorskich rozgrywkach, a także tych bardziej profesjonalnych.

W naszej hurtowni sportowej znajdą Państwo pełne oraz specjalistyczne wyposażenie boisk sportowych, w tym oczywiście również trybuny na stadiony. Konstrukcja naszych trybun wykonana jest ze stali cynkowanej ogniowo, zaś podesty z blachy ryflowanej lub kraty stalowej typu VEMA. Nasze siedziska mają kolor czerwony, niebieski, zielony oraz żółty.

TRYBUNY NA STADION - KOMFORTOWE ROZWIĄZANIE

Nasze trybuny na boiska i stadiony są tak zaprojektowane, aby spełniały wymogi nawet najbardziej wymagających kibiców. Siedziska staraliśmy się dostosować do Państwa potrzeb, tak aby zapewniły one komfort podczas oglądania wyczynów Państwa ulubionych sportowców. Trybuny na stadiony i boiska można oczywiście dostosować do indywidulanych potrzeb w zakresie ilości rzędów, siedzisk, a także koloru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyposażania boisk sportowych, w tym z trybunami na boiska i stadiony. W trosce o dobre relacje z naszymi Klientami przygotowaliśmy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.