Siatkówka plażowa -wynajem

SIATKÓWKA PLAŻOWA – WYNAJEM SPRZĘTU

Siatkówka plażowa jest dyscypliną sportową, której grono miłośników sukcesywnie się powiększa z roku na rok. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to sport dynamiczny i emocjonujący, dający mnóstwo satysfakcji. Stanowi doskonałą propozycję na aktywne spędzanie czasu, a także promowanie sportu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych różnych klientów oferujemy wynajem sprzętu do siatkówki plażowej na eventy różnego typu.

SPRZĘT DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ WYNAJEM - GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jesteśmy renomowanym na całym świecie producentem sprzętu sportowego, którego wyróżnia najwyższa jakość. Nasza marka powstała z miłości do sportu i chęci promowania go oraz z potrzeby tworzenia komfortowych i bezpiecznych warunków do treningów i gry - nawet w przypadku niszowych i mniej popularnych dyscyplin sportowych. Stawiamy na jakość i profesjonalizm - zarówno jeśli chodzi o oferowany przez nas asortyment, jak i samą obsługę.

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt sportowy, ale także jego personalizację według indywidualnych potrzeb, a także jego wynajem.

W przypadku wynajmu sprzętu do siatkówki plażowej mowa o piaskownicy oraz o pełnym zestawie do gry w siatkówkę plażową. Jest to profesjonalny sprzęt, który pozwoli stworzyć idealne warunki gry, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo rozgrywek.

ZESTAW DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ WYNAJEM

Oferujemy wynajem mobilnego zestawu umożliwiający grę w siatkówkę plażową zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym. Jego niewątpliwym atutem jest to, że pozwala umieścić boisko w dowolnym miejscu bez konieczności mocowania go w podłożu. Obejmuje on system wolnostojących słupków do siatkówki plażowej wraz z pełnym wyposażeniem.

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

- słupki wraz z mobilną podstawą bądź słupki wraz z krzyżakami do wkopywania w piasku,

W razie potrzeby istnieje możliwość odpłatnego umieszczenia reklam sponsora na bokach stanowiska sędziowskiego, osłonach na słupki oraz na taśmie siatki do siatkówki.

PIASKOWNICA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ - WYNAJEM

Jest to system drewnianych bando o wysokości 40 cm, który pozwala wytyczyć boisko do siatkówki plażowej w sposób niezwykle wygodny i prosty. Drewniane bandy zapobiegają rozsypywaniu się piasku poza wytyczoną strefę. Takie rozwiązanie daje szereg możliwości zastosowania systemu.

Piaskownica (o wymiarach 26.00 x 12.00 m) stanowi doskonałą propozycję - umożliwia zorganizowanie eventów sportowych na różnego rodzaju placach czy skwerach miast. Zestaw zawiera bandy w modułach po 2 m, a wytyczenie boiska za ich pomocą nie jest skomplikowane.

Komfortowe boisko do siatkówki plażowej może powstać szybko i bardzo prosto niemal wszędzie, zapewniając tym samym doskonałą rozrywkę miłośnikom tego sportu.

FACHOWE DORADZTWO

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim stażem na rynku. Zdobytą w tym czasie wiedzą i doświadczeniem chętnie się dzielimy. Wspieramy naszych klientów profesjonalnym doradztwem, by dokonali wyborów w pełni ich satysfakcjonujących i zgodnych z ich potrzebami oraz oczekiwaniami.