Bramki do piłki nożnej

Trudno wyobrazić sobie mecz lub trening piłkarski bez dostępu do odpowiednich bramek. Potencjał futbolowy ćwiczyć można zarówno na profesjonalnym stadionie czy boisku, jak i zamkniętej hali lub sali gimnastycznej. Szeroki asortyment omawianych modeli pozwala na wybór bramki optymalnie przystosowanej do wymagań użytkowników. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko bramki przeznaczone do treningu profesjonalnego, ale również modele, dedykowane grupom młodzieżowym i amatorskim.

ZRÓŻNICOWANE ROZMIARY BRAMEK

Każda bramka do gry w piłkę nożną powinna być dostosowana zarówno do kategorii rozgrywek, jak i wieku zawodników. Oferowane przez nas bramki sprawdzą się nie tylko na podczas profesjonalnych rozgrywek, ale również przy okazji spotkań drużyn młodzików. W ofercie znaleźć można modele dedykowane klubom piłkarskim oraz szkołom.

Profesjonalna bramka do gry w piłkę nożną ma 2,44 m wysokości oraz 7,32 m szerokości - modele o tych gabarytach stawiane są na boiskach pełnowymiarowych, gdzie rozgrywać można zgodne z obowiązującymi wytycznymi rozgrywki klubowe oraz spotkania towarzyskie. Warianty o mniejszych parametrach przeznaczone są do treningów młodzieżowych oraz rozgrywek mini piłki nożnej.

PRZENOŚNE I STACJONARNE BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ

Zarówno większe, jak i mniejsze bramki do piłki nożnej da się optymalnie dostosować do ilości dostępnej przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt składany i przenośny, który z powodzeniem znajduje zastosowanie w różnych warunkach plenerowych oraz wewnętrznych. Bramki piłkarskie należące do tej kategorii dysponują specjalnymi łukami, które pozwalają na wygodne składanie. W ofercie znajdują się także bramki piłkarskie stacjonarne - modele te znajdują zastosowanie na obszarze obiektów otwartych. Dzięki obecności specjalnie wzmocnionych winkli, stabilność konstrukcji jest dodatkowo zwiększona. Montaż bramki stacjonarnej również nie należy do szczególnie skomplikowanych.

BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ - TRWAŁE MATERIAŁY I SOLIDNE WYKONANIE

W prezentowanej ofercie znajdują się wyłącznie bramki piłkarskie wykonane z najlepszych oraz trwałych materiałów. Wśród dostępnych modeli na szczególne wyróżnienie zasługują bramki o dodatkowo wzmacnianych, aluminiowych profilach. Poszczególne modele wyróżniają się solidnością oraz odpowiednią estetyką wykonania. Dowodem ich wytrzymałości mogą być liczne atesty, dające również pewność sprawnego i bezproblemowego montażu. Z trwałych materiałów wykonane są także siatki na bramki do piłki nożnej. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, rozdzieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, niezwykle często spotykane podczas intensywnej eksploatacji treningowej. Poszczególne modele wyposażone zostały również w elementy dodatkowe, zapewniające odpowiednio trwałe mocowanie bramki do podłoża. Nasza oferta obejmuje również Piłkochwyty mocowane za bramki, a także pełne wyposażenie boisk i hal sportowych.