Elementy montażowe do siatek osłonowych i kotar grodzących

Wielofunkcyjność siatek osłonowych oraz kotar grodzących sprawia, że znajdują one szerokie zastosowanie podczas organizacji różnego typu treningów czy też rozgrywek sportowych. Za ich pomocną można znacznie zwiększyć komfort i bezpieczeństwo gry. Asortyment naszego sklepu obejmuje nie tylko siatki i kotary grodzące, ale także między inny elementy montażowe niezbędne do ich instalacji. Czytaj więcej...

ELEMENTY MONTAŻOWE DO SIATEK OSŁONOWYCH

Do instalacji siatek osłonowych czy też kotar grodzących oferujemy najwyższej jakości takie elementy montażowe, jak:
  •  linki stalowe;
  •  karabińczyki;
  •  wsporniki do piłkochwytów.
Linki stalowe są dostępne w naszym sklepie w dwóch wariantach - o grubości 3 mm oraz 4 mm, z czego grubsza linka jest powlekana PCV. Oferujemy również dwa typy karabińczyków:
  • ocynkowane, które zostały wykonane z odpornej na wygięcie stali. Za ich pomocą siatka osłonowa jest połączona z linką stalową;
  • nylonowe (czarne), które są wykonane ze specjalnego polipropylenu o wzmocnionych właściwościach i są wykorzystywane do przesuwania piłkochwytów i kotar po lince stalowej.
W asortymencie naszego sklepu znajdują się również wsporniki do piłkochwytów, wykonanych ze stalowego profilu, który może zostać pomalowany proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Dzięki niemu jest możliwy montaż stalowej linki do piłkochwytu w ustalonej odległości od ściany szczytowej.

WYSOKA JAKOŚĆ GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA I KOMFORTU UŻYTKOWANIA KOTAR GRODZĄCYCH I SIATEK OSŁONOWYCH

Zarówno siatki osłonowe, jak i kotary grodzące na sale gimnastyczne czy hale sportowe muszą zapewniać nie tylko właściwy komfort gry, ale również dbać o jej bezpieczeństwo. W związku z tym powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Jako producent różnego rodzaju sprzętu sportowego przede wszystkim stawiamy na jakość i niezawodność oferowanego przez nas asortymentu. Wychodzimy z założenia, że każdy rodzaj sportu powinien być uprawiany w warunkach bezpiecznych i komfortowych. Niezależnie od tego, czy mają miejsce treningi i rozgrywki amatorskie czy też profesjonalne warto zadbać o to, aby odbywały się na najwyższym poziomie. W związku z tym oferujemy sprzęt z gwarancją najwyższej jakości, co zostało potwierdzone podczas największych imprez sportowych w kraju i za granicą. Poza tym posiada on certyfikaty bezpieczeństwa wydawane przez określone jednostki certyfikujące.

PROFESJONALIZM - TO DLA NAS PODSTAWA

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość oferowanego przez nas sprzętu, ale również obsługi. Służymy fachowym doradztwem, a do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować naszym Klientom rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Doradzamy w wyborze asortymentu oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni ze współpracy z nami, otrzymując sprzęt spełniających ich oczekiwania. Służymy również rzeczowym i merytorycznym wsparciem podczas planowania i projektowania różnego typu obiektów sportowych.
Polecamy również tablice wyników sportowych i niezbędny sprzęt do gimnastyki