Bandy do unihokeja

BANDY DO UNIHOKEJA

Wychodzimy z założenia, że uprawianie sportu niezależnie od tego, na jaką dyscyplinę sportu się zdecydujemy, powinno odbywać się w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Chodzi tu nie tylko o samych zawodników, ale i kibiców, tworzących odpowiednią atmosferę podczas rozgrywek sportowych. Dlatego oferujemy sprzęt sportowy wysokiej klasy, między innymi do gry w unihokeja. W tej części znajdują się bandy do unihokeja - niezbędne do wyznaczenia oraz bezpiecznego odgrodzenia pola gry od trybun.

BANDY UNIHOKEJ

Gra w unihokeja przypomina klasycznego hokeja na lodzie, z tym że jest to sport mniej brutalny, ale równie dynamiczny i emocjonujący. Różni się nieco zasadami i sposobem gry. Choć jest najbardziej popularny w Szwecji, Finlandii czy Szwajcarii, to w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Drużyna unihokeja składa się od 3 do 5 zawodników oraz bramkarza, a mecze rozgrywane są nie gumowym krążkiem a plastikową piłeczką na boisku o wymiarach 40 x 20 m, otoczonego bandą o wysokości 50 cm, zaokrąglającej się przy rogach boiska.

Oferowane w naszym sklepie bandy są wykonane z wysokiej jakości materiału, którego parametry techniczne mogą zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas gry i treningów z uwzględnieniem specyfiki tej dyscypliny sportu. Jest to zbrojony laminat poliestrowy cechujący się niezwykłą trwałością i sprawdzający się w tak dynamicznym sporcie jak unihokej. Bandy (w białym kolorze) są sprzedawane w gotowych zestawach wraz z systemem łączenia.

W zależności od potrzeb oferujemy zestaw band do unihokeja w kilku wariantach:


Poza bandami oferujemy wózek do ich wygodnego i sprawnego transportu. Wózek ten zostały wykonany z najwyższej jakości profili stalowych, które pomalowano proszkowo na kolor Ral 5010. Warto również zaznaczyć, że wózek przeznaczony jest na maksymalnie 30 band.

Oczywiście w ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko bandy sportowe do unihokeja, ale również pozostały sprzęt niezbędny do tej gry zarówno w sposób amatorski, jak i profesjonalny.

PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Jesteśmy rozpoznawalną marką w świecie sportu obecną na rynku już od ponad 20 lat. Jakość oferowanych przez nas produktów została potwierdzona na wielu największych imprezach międzynarodowych. Cenimy sobie najwyższą jakość i profesjonalizm. Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc i doradztwo, podchodząc do każdego z nich w sposób indywidualny. Jako producent sprzętu sportowego możemy dostosować rozwiązania do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Staramy się być dla naszych Klientów rzetelnymi i fachowymi przewodnikami po świecie sprzętu sportowego by mogli być usatysfakcjonowani z dokonanych wyborów, które będą w 100 % spełniały ich oczekiwania. Bandy do unihokeja znajdujące się w ofercie naszego sklepu to inwestycja, która sprawdzi się na wiele lat! Gwarantujemy profesjonalizm obsługi na każdy jego etapie oraz bezpieczeństwo zakupów.

Zobacz również sprzęt do unihokeja oraz siatki osłonowe i kotary grodzące przydatne do zabezpieczenia boiska do unihokeja.