Pilka nożna - wynajem

PIŁKA NOŻNA – WYNAJEM SPRZĘTU

Wynajem sprzętu sportowego to szybki i wygodny sposób, aby uatrakcyjnić imprezy masowe oraz zachęcić ludzi do aktywności fizycznej. Firma Sport Transfer wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując wysokiej klasy sprzęt sportowy dla dzieci oraz dorosłych.

SPRZĘT DO PIŁKI NOŻNEJ WYNAJEM

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Każdego roku mecze Ligi Mistrzów przykuwają przed telewizorami miliony widzów, a co cztery lata rozpoczyna się piłkarska fiesta – Mistrzostwa Świata. Aby zagwarantować możliwość organizowania rozgrywek podczas imprez masowych oraz eventów, Sport Transfer oferuje wynajem profesjonalnego oprzyrządowania do piłki nożnej. Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu drużyn oraz imprez o światowej randze. Jakość usług Sport Transfer potwierdza współpraca podczas takich wydarzeń jak Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Grand Slam czy World Tour w siatkówce plażowej.

WYNAJEM SPRZĘTU DO PIŁKI NOŻNEJ NA EVENTY SPORTOWE – DLACZEGO WARTO?

Za wypożyczaniem oprzyrządowania sportowego przemawia cena oraz wygoda. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż zakup bramek, siatek oraz piłkochwytów. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się podczas organizacji eventów sportowych. Oferta Sport Transfer obejmuje nie tylko wynajem, ale również dostawę sprzętu oraz montaż na miejscu. Dzięki bogatemu doświadczeniu pracownicy firmy są w stanie zaoferować fachową radę podczas doboru oprzyrządowania na czas trwania imprezy. Wynajem eliminuje także kwestie składowania, konserwacji oraz transportu sprzętu. Potrzebne elementy zjawią się w określonym dniu i zostaną odebrane po zakończeniu eventu. Wszystko odbywa się w profesjonalnej atmosferze, z dbałością o pełną satysfakcję klienta.

WYNAJEM SPRZĘTU PIŁKARSKIEGO I BOISK MOBILNYCH – OFERTA FIRMY SPORT TRANSFER

Dostarczane przez Sport Transfer bramki są w pełni zgodne ze standardami FIFA, dzięki czemu mogą być wykorzystywane podczas rozgrywek na profesjonalnym boisku. Przednia rama o wymiarach 5×2 metra została wykonana z wysokiej jakości aluminiowych profili, co gwarantuje wysoką trwałość. Bramka anodowana, dzięki czemu rama jest odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Składane łuki boczne znacznie ułatwiają transport oraz montaż bramki. Dodatkową zaletą oferty Sport Transfer jest możliwość zamówienia obciążeń do bramki, które zadbają o stabilność oraz bezpieczeństwo podczas gry.

Nie tylko dorośli uwielbiają piłkę nożną – dzieci w każdym wieku uwielbiają kopać piłkę. Z tego powodu Sport Transfer wynajmuje mobilne boisko o wymiarach 15×10 metrów, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Na komplet składają się dwie bramki o wymiarach 1,80×1,20 metra oraz wykonane z aluminium bandy o wymiarach 0,9×2,0 metry. Ogrodzenie wyposażone jest w dwa wejścia oraz bezwęzłowy piłkochwyt, który przechwyci wysoko lecące futbolówki i nie pozwoli im opuścić terenu gry. Firma Sport Transfer wypożycza także rolki sztucznej trawy, dzięki czemu można szybko przygotować boisko do meczu piłki nożnej, siatkówki oraz innych dyscyplin.

W razie jakichkolwiek pytań wystarczy się skontaktować z pracownikami firmy, którzy udzielą wszystkich potrzebnych informacji.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty na sprzęt do piłki nożnej i sprzęt do blind footballu.